Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Rodzaj złącza:
Wybierz

Średnica kabla:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Złączki światłowodowe Extralink

Światłowody towarzyszą nam obecnie na każdym kroku. Obecnie doprowadzają one Internet, jak również telefon i telewizję kablową do większości domów. Poza tym, można dzięki nim tworzyć własne sieci i łączyć komputery, co jest dość kosztowne. Warto pamiętać, że światłowody dają możliwość błyskawicznego przesyłania informacji drogą optyczną. Złączki światłowodowe Extralink umożliwia wielokrotne łączenie i rozłączanie światłowodów za pomocą wtyków i gniazd. Można więc w dowolny sposób modyfikować swoją sieć i cały czas rozwijać jej architekturę.

Dzięki nim, można skutecznie łączyć ze sobą światłowody wielokrotnie. Producent złączek to extralink, czyli niekwestionowany lider na rynku podobnych rozwiązań od wielu lat. Oferuje szereg technologii bezprzewodowych, jak i przewodowych do zastosowania w domu i w firmie. Serdecznie zachęcamy Państwa do poznania całej oferty złączek i innych akcesoriów światłowodowych w naszym sklepie.

Praktyczne i szybkie łączenie światłowodów – złączka światłowodowa Extralink to skuteczny sposób na budowę dobrej sieci

W naszym sklepie oferujemy Państwu najwyższej jakości Extralink złączki światłowodowe, takie jak Extralink SC/APC Fast Splice-On Connector, dzięki którym można wielokrotnie połączyć ze sobą światłowody. Bardzo ułatwiają one stworzenie prawdziwej architektury sieci, która będzie profesjonalna i funkcjonalna. Z pewnością Extralink złączka światłowodowa to najlepszy wybór na rynku akcesoriów tego typu, ponieważ cechuje ją trwałość i wytrzymałość. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, co jest kluczowe przy budowie skomplikowanych sieci.

Zapraszamy do zapoznania się także z innymi produktami Extralink, które znajdują się w ofercie naszego sklepu:

- anteny
- puszki i mufy