Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Prędkośc transmisji danych:
Wybierz

Ilość portów:
Wybierz

Typ:
Wybierz

Typ:
Wybierz

Napięcie wyjściowe:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Extralink - zasilacze

Wszelkiego rodzaju problemy z zasilaniem, a przede wszystkim jego niestabilność, wpływają bardzo źle na pracę infrastruktury teletechnicznej. Najgorsze są oczywiście całkowite przerwy w zasilaniu, do których dochodzi w wyniku awarii lub przerw w dopływie energii z miejskiej sieci. Najbardziej kluczowe dla Państwa i Państwa firm urządzenia powinny zostać więc wyposażone nie tylko w profesjonalne i bezpieczne, markowe zasilacze Extralink, takie jak Extralink Power Adapter 48V 0.75A, ale również w dodatkowe zasilacze rezerwowe. Dane przechowywane na serwerach czy zapis monitoringu, mogą okazać się całkowicie uszkodzone lub niedostępne, jeśli główny układ magazynujący ma regularne problemy z utrzymaniem prawidłowego napięcia i natężenia energii elektrycznej.

Bezpieczeństwo urządzeń i danych przez wybór właściwych zasilaczy

Oprócz stałych przerw w zasilaniu, dla urządzeń niskonapięciowych i większości central sterujących, bardzo niebezpieczne są także skoki napięcia. Aby im zapobiec, najlepiej prowadzić odpowiednie pomiary elektryczne i zainwestować w profesjonalny zasilacz Extralink, który będzie niwelował wszelkie skoki i spadki napięcia czy natężenia. Ważnym jest w tym kontekście, aby każdy Extralink zasilacz był odpowiednio dopasowany do urządzenia zasilanego.

Tylko stosowanie oryginalnym lub dopuszczonych przez producenta zamienników gwarantuje, że Extralink zasilacze zadziałają razem ze wszystkimi swoimi mechanizmami bezpieczeństwa w sytuacjach ekstremalnych. Zarówno sama sprawność urządzenia końcowego jak i trwałość przechowywanych na nim danych, uzależniona jest w dużym stopniu od jakości i modelu oraz marki zasilacza, na który się Państwo zdecydują.

Pozostałe produkty cenionej marki Extralink z naszej oferty, które mogą Państwa zainteresować, to m.in.:

- akumulatory, baterie, powerbanki
- media konwertery