Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Ubiquiti Networks - urządzenia przeciwprzepięciowe

Urządzenia przeciwprzepięciowe pełnią naprawdę ważną rolę – chronią urządzenia Ethernet zlokalizowane na zewnątrz. Choć zbyt często niedoceniane – gdyby nie one w wielu przypadkach po prostu niemożliwe byłoby swobodne korzystanie ze stabilnego łącza, a awarie i naprawy stałyby się nieodłącznym elementem eksploatacji tych urządzeń. Jednak dzięki niezawodnym rozwiązaniom, prosto od renomowanej marki Ubiquiti Networks znanej ze sprawdzonych produktów – nie trzeba się martwić szkodliwymi wyładowaniami elektrostatycznymi czy przepięciami.

Urządzenia przeciwprzepięciowe Ubiquiti Networks - gotowe na wszystko

Wszystkie oferowane w naszym asortymencie urządzenia przeciwprzepięciowe, z modelem ETHERNET SURGE PROTECTOR ETH-SP na czele to kompleksowa ochrona dla sieci zewnętrznych, o nieocenionej funkcji. Ich solidna i wbudowana obudowa sprawia, iż stawiając na nie zyskuje się pełną ochronę urządzeń z dodatkowymi profitami, pod postacią wysokiej klasy wykonania. Maksymalna kompatybilność sprzętu jest zapewniona przez przemyślane rozwiązania z ramienia UBNT, takie jak specjalne łącza. Jeśli zatem poszukują Państwo sprawdzonego sposobu na zagrożenia związane z przepięciami – zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu, oficjalnego dystrybutora oferującego UBNT urządzenia przeciwprzepięciowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją i skorzystania z jej naprawdę szerokich możliwości.

W naszej ofercie warto również zainteresować się innymi kategoriami, z produktami marki Ubiquiti Networks, jak na przykład:

- Routery

- Kable światłowodowe