Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Typ produktu:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Extralink - uchwyty odciągowe i montażowe

Bez względu na specyfikację konkretnego pomieszczenia teletechnicznego (serwerownia, pomieszczenie administracji, przyłącze mediów komercyjnych, monitoring osiedlowy), prawidłowy montaż to absolutna podstawa. Osoby poszukujące profesjonalnych elementów i narzędzi montażowych jak uchwyty odciągowe i montażowe Extralink, mogą śmiało skorzystać ze zgromadzonej przez nas bazy produktów, wraz z kompleksowym ich opisem. Uchwyty tego typu stosuje się nie tylko w szafach rackowych, ale również przy układaniu całych tras kablowych czy światłowodowych, więc ich odpowiedni wybór wpływa na późniejsze użytkowanie sieci przez odbiorcę końcowego, a także przekłada się na jakość późniejszej konserwacji i serwisowanie.

Cena z VAT: 2,80 PLN

Ułatw sobie serwisowanie i konserwację sieci przez profesjonalne Extralink uchwyty odciągowe i montażowe

Trasy kabli światłowodowych czy zwykłych klasycznych skrętek, kabli LAN i innych tras telefonicznych oraz energetycznych, muszą być z góry przewidziane, zaplanowane i zaprojektowane. Wszelkie niedociągnięcia, a przede wszystkim tanie i niskiej jakości materiały mogą zakłócić pracę wszystkich kabli ułożonych w korycie. Jeszcze większe znaczenie ma naturalnie uchwyt odciągowy i montażowy w przypadku tych fragmentów tras kablowych, które prowadzą na zewnątrz i są stale wystawione na działanie niebezpiecznych i szkodliwych czynników zewnętrznych (niska temperatura, opady atmosferyczne, odkształcenia mechaniczne).

Sięgając po jakościowe uchwyty i akcesoria z naszej oferty, takie jak Extalink Uchwyt do montowania kabla, mają Państwo gwarancję wysokiej jakości wszystkich produktów. Inne ciekawe urządzenia i akcesoria z oferty Extralink, do zapoznania których serdecznie Państwa zachęcamy, to m.in.:

- anteny
- akcesoria LAN