Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

UBIQUITI UF-GP-B+ OPTICAL SFP GPON UP TO 128 UF-NANO 20KM

Producent:
UBIQUITI
Kod producenta:
UBNT UF-GP-B+
Dostępność:
duża ilość
Cena z VAT:
292,44 PLN270,42 PLN
UBIQUITI UF-GP-B+ OPTICAL SFP GPON UP TO 128 UF-NANO 20KM
Opis produktu

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Deklaracja zgodności pdf 298,37 KB pobierz
Dane techniczne
  • ·
    Prędkośc transmisji: 1 Gbps
  • ·
    Dystans: 4-20km
  • ·
    Typ: SFP
  • ·
    Rodzaj transmisji: Single-Mode
  • ·
    Rodzaj duplexu: Nie dotyczy
Pobierz specyfikację w PDF

 

Zamienniki