Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Testy urządzeń

Long Term Ubiquiti - airFiber 5XHD

Ubiquiti Networks już od 10 lat dostarcza profesjonalne rozwiązania zarówno dla operatorów ISP jak i klientów biznesowych.

Zobaczcie sami jak spisuje się w terenie najnowsze dzieło od Ubiquiti oparte o protokół LTU -> airFiber 5XHD....

Czytaj więcej...

cd action


Totolink T10 w CD Action!

Totolink T10 zagościł do labolatorium CD Action!!

Zobaczcie sami jaką recenzję dostał router prcujący w sieci Smart Mesh.

Czytaj więcej...

 

cd action


Nowa radiolinia Mimosa B24 w akcji!

Mimosa B24, bo tak właśnie nazywa najnowsza radiolinia pracująca w częstotliwości 24GHz i obsługująca protokół TDMA i TDMA-FD ma na celu zrewolucjonizować branżę, zaspokajając jednocześnie potrzeby Klientów w wielu branżach.

Czytaj więcej...

Mimosa B24


Wydajna radiolinia na 60GHz za niecałe 1000zł?

Zgodnie z zapowiedziami MikroTik nareszcie udostępnił do sprzedaży najnowsze rozwiązanie pracujące w paśmie 60GHz o wdzięcznej nazwie Wireless Wire Dish (RBLHGG-60ad kitr2).

Zapoznajcie się z naszym testem radiolini od MikroTika.

Czytaj więcej...

t10 mesh


Smart Mesh od TOTOLINKA

Totolink w 2018r zaprezentował bardzo dużo nowych produktów, w tym również nowe rozwiązanie smart mesh o nazwie Totolink T10. Oczywiście został on od razu przez nas przetestowany! Zapraszamy do lektury...

Czytaj więcej...

t10 mesh


Czy można kupić wydajny router AC1200 w cenie popularnego tp-linka841 N300 ?

Router bezprzewodowy stał się teraz koniecznością, natomiast sam zakup odpowiedniego urządzenia stanowi wielokrotnie nie lada problem…
Do dyspozycji mamy ogrom routerów pracujących w różnych zakresach i posiadających różną funkcjonalność i oczywiście różnią się ceną!

Czytaj więcej...

porównanie


Routery i karty sieciowe - test CD Action

Porównanie popularnych i wydajnych urządzeń sieciowych na łamach miesięcznika CD Action. Testowane routery to przedewszystkim standard AC, 802.11n i karty sieciowe.

Czytaj więcej...

cd-action


Ubiquiti SolarBeam - niezależny system zasilania

Ubiquiti Networks wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzyło niezależne źródło zasilania o nazwie Ubiquiti SolarBeam. Zapraszamy do zapoznania się z naszym testem...

Czytaj więcej...


TEST WYDAJNOŚCI URZĄDZEŃ MIMOSA B5-Lite

W artykule przedstawiona została Instalacja, konfiguracja(pierwsze uruchomienie) oraz testy wydajności urządzeń z serii Mimosa B5-Lite.

Czytaj więcej...

logo B5-lite


TEST PORÓWNAWCZY ROUTERÓW STANDARD AC1200

Test i porównanie routerów pracujących w standardzie AC1200. Przetestowaliśmy routery z rodziny TOTOLINK, TP-LINK i NETIS pod kątem funkcjonalności, siły sygnału oraz wydajności sprzętowej.

Czytaj więcej...


MIMOSA NOWE PRODUKTY - A5 i C5 NOWY SPOSÓB BUDOWY SIECI BEZPRZEWODOWYCH

Testy nowych produktów z rodziny Point-to-Multipoint, o nazwie Mimosa A5 dla stacji bazowej dostępnej w dwóch różnych rodzajach: 14dBi i 18dBi oraz zintegrowanej anteny klienckiej o nazwie Mimosa C5.

Czytaj więcej...


Test EXTRALINK APOLLO 9-PORTS MANAGED GIGABIT FIBER SWITCH 8X 1000M

Nowy produkt z linii Extralink. Jest to zarządzalny switch światłowodowy wyposażony w 8 portów SFP i 2 porty typu UPLINK (RJ-45/SFP COMBO).

Czytaj więcej...


Test TOTOLINK A1004 AC750 Wireless Dual Band Gigabit Router

Kolejny test routera. Tym razem jest to TOTOLINK A1004 AC750 Wireless Dual Band Gigabit Router pracujący w standardzie AC750.

Czytaj więcej...


Nowe OLTy EXTRALINK EPON RAPTOR PREDATOR

Najnowsze OLTy EPON z linii EXTRALINK. Małe, wygodne, łatwe do wdrożenia urządzenia 1U o rozmiarze 19” wyróżniające się przede wszystkim wysoką wydajnością oraz dużą kompatybilnością z końcówkami klienckimi dostępnymi na rynku.

 

Czytaj więcej...

logo tytan


GPON 4GE/2POTS/WIFI EXTRALINK TYTAN

Test końcówki klienckiej ONU z linii Extralink działającej w standardzie GPON. Urządzenie posiada 4 porty GE oraz dodatkowo moduł WIFI oraz dwa porty POTS.

 

Czytaj więcej...

logo tytan


EPON 1GE EXTRALINK LUNA

Urządzenia ONU z nowej linii produktów EXTRALINK. Luna to jedno-portowa końcówka kliencka ONU wyposażona w funkcję Router/NAT.

 

Czytaj więcej...

logo luna


Test tanich routerów w standardzie N 300Mbps

Kolejny test porównawczy tanich routerów z rodziny TP-LINK, TOTOLINK, LB-LINK, NETIS. Tym razem testowany jest standard N 300Mbps.

 

Czytaj więcej...

testowane routery


Test budżetowych routerów

Test i porównanie budżetowych routerów z rodziny TP-LINK, TOTOLINK, LB-LINK, NETIS. Urządzenia sprawdzono pod kątem funkcjonalności, wydajności oraz łatwości konfiguracji.

 

Czytaj więcej...

testowane routery