Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Wysokość:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Szafy rackowe Extralink

Szafy typu rack projektuje się stosować przede wszystkim do organizacji i łatwiejszego zarządzania infrastrukturą teletechniczną na osiedlach czy w zakładach pracy, urzędach i przede wszystkim – serwerowniach. Dlatego szafy rackowe Extralink, takie jak Extralink 4U 600X450, udostępnione naszym klientom występują w wielu różnych rozmiarach i parametrach, aby nabywca mógł dopasować idealną szafę rack do swoich potrzeb czy potrzeb zarządzanego obiektu. Najczęściej taka Extralink szafa rackowa wykorzystywana jest do ustawienia rejestratora i monitora CCTV, telewizji kablowej czy patchpaneli do światłowodów albo Internetu. Naturalnie wszystkie te urządzenia dodatkowo muszą być zasilane, a w każdej szafie z tego tytułu plączą się kilometry najróżniejszych kabli i złączek.

Dobrze dopasowana szafa rackowa Extralink kluczem do sukcesu na każdym obiekcie

Dobrze dopasowana szafa to taka, która idealnie pasuje do określonego wnętrza, czyli pomieszczenia przewidzianego na cele serwerowe czy administracyjne. Jeśli szafa służy tylko do przechowywania jednego typu urządzeń, może być mniejsza i dobrym pomysłem może być tutaj zastosowanie modeli naściennych, montowanych stabilnie do ściany na dowolnej, wskazanej przez użytkownika wysokości.

Większe Extralink szafy rackowe powinny zaś trafić tam, gdzie ich w jednym pomieszczeniu zbiegają się wszystkie centrale zarządzające np. monitoringiem osiedlowym, domofonami, telewizją cyfrową naziemną i Internetem od komercyjnych dostawców. Wszelkie zaniki zasilania czy nawet proste prace serwisowe, wymagają wygodnego dostępu do urządzeń, panelów sterujących i okablowania, więc dobrze dopasowana szafa rackowa z naszej oferty pozwoli Państwu na uniknięcie w przyszłości problemów z obsługą teletechniczną.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi ciekawymi markowymi produktami Extralink z naszej oferty:

- patchpanele LAN
- puszki i mufy