Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Producent:
Wybierz
Liczba portów Fast Ethernet:
Wybierz

Zarządzanie:
Wybierz

Architektura sieci LAN:
Wybierz

Liczba portów Gigabit:
Wybierz

Typ obudowy:
Wybierz

Liczba portów 10GBaseT:
Wybierz

Warstwa przełączania:
Wybierz

Liczba portów SFP:
Wybierz

Liczba portów SFP+:
Wybierz

Liczba portów PoE:
Wybierz

Moc:
Wybierz

Typ obudowy:
Wybierz

Port WAN:
Wybierz

Port LAN:
Wybierz

Liczba portów PoE:
Wybierz

Liczba portów PoE+:
Wybierz

Wbudowany modem:
Wybierz

Zarządzanie:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Switch


By praca sieci bezprzewodowej szła bez zakłóceń, trzeba dobrać odpowiednie komponenty, które ją wspomogą. Jednym z takich urządzeń jest switch. Dzięki niemu możemy w znaczny sposób odciążyć funkcjonowanie sieci. W sklepie Anteny24.pl spotkasz się z bogatym asortymentem tego typu sprzętu sprawdzonych i popularnych firm takich jak Extralink, Ubiquiti, MikroTik, Netis, ZyXEL czy TP-LINK.


 

Switch – dla większej wydajności sieci


Switch to inna nazwa dla przełącznika sieciowego. Jego działanie polega na przekazywaniu ramki między segmentami sieci przy równoczesnym doborze portu przełącznika, na który jest ona przekazywana. Switche to nowoczesne urządzenia, dzięki którym wzrasta liczba możliwych połączeń sieciowych. Jego działanie doprowadza do rozszerzenia pasma transmisji danych. Dzięki temu możliwa jest praca wielu użytkowników bez niepotrzebnych i szkodliwych przerw w transferze. Dlatego doskonale sprawdza się w firmach i wielkich korporacjach, gdzie czas przepływu informacji jest bardzo ważny.


Szybkie i sprawne przesyłanie danych dzięki switchom


Jeśli szukasz urządzenia, które stanie się mostem między wieloma segmentami komputerowymi, to sklep Anteny24.pl ma Ci do zaoferowania sprawdzony sprzęt. Dzięki niemu bez problemu połączysz sieci LAN, a także WLAN. Przełączniki różnią się między sobą specyfikacją techniczną i możliwością podłączenia sprzętu.

 

Switche Ubiquiti


Switch jest urządzeniem pozwalającym podłączyć od kilku do kilkudziesięciu kabli Ethernet do jednego urządzenia. Największe switche Ubiquiti, znajdujące się w naszej ofercie, mają aż 48 portów i możliwość przesyłu sięgającą nawet 70 gigabajtów na sekundę. Bardziej zaawansowane switche Ubiquiti korzystają z technologii PoE+, z kolei mniejsze modele obsługują wyłącznie porty PoE (Power over Ethernet). Switche UBNT mogą posiadać 5, 8, 12, 16, 24 lub 48 portów. Tak szeroki wybór pozwala skomponować sprzęt i stworzyć sieć idealną zarówno dla małej firmy, jak i większego przedsiębiorstwa. Switche Ubiquiti nie posiadają modułu WiFi.

 

Wysokiej klasy switche PoE - Ubiquiti


Dzięki switchom Ubiquiti można znacząco uprościć sieć wewnątrz firmy, zastosowanie sprzętu tego typu pozwala wyeliminować część połączeń i urządzeń, przy zachowaniu wysokiej wydajności sieci. Na przykład, jeśli wykorzystamy switch UBNT TOUGHSwitch PoE PRO, posiadający 8 portów PoE, to nasza sieć „uszczupli się” o 8 przewodów zasilających, 8 adapterów PoE, 8 gniazd zasilania,  a także osiem przewodów Ethernet. Analogicznie dzieje się w przypadku wykorzystania switchów z 5, 12, 16, 24 czy 48 portami PoE, bądź PoE+.

 

Switche Mikrotik


W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno podstawowe jak i wiele bardziej zaawansowane urządzenia takie jak chociażby switche. Są one niezbędnym elementem, który należy uwzględnić podczas budowania własnej sieci. Urządzenie to nazywane jest inaczej przełącznikiem ,które posiada wiele różnych portów. To właśnie do nich przyłączane są inne urządzenia takie jak drukarki, dyski czy komputery. Dzięki switchom można w bardzo prosty sposób zmniejszyć obciążenie sieci czyli zwiększyć jej wydajność.

 

Zaawansowane technologicznie Switche Mikrotik


Zaawansowane pod względem technologicznym urządzenia niewielkich rozmiarów czyli switche są bardzo popularnym i często wybieranym przez naszych klientów produktem. Zapewniają one stały dostęp do sieci i współpracują z wieloma urządzeniami, które można do nich podłączyć. W swojej ofercie umieściliśmy wysokiej klasy switche Mikrotik czyli produkty znanej i rekomendowanej marki. Dzięki dużemu doświadczeniu producent proponuje bardzo wydajne i niezawodne rozwiązania takie jak switche Mikrotik. Odpowiadają one za bezproblemowe i szybkie przesyłanie danych do urządzeń oraz między nimi. Naszym topowym produktem jest aktualnie Cloud Router Switch, który zyskuje co raz większą popularność. Ze swojej strony możemy zagwarantować Państwu, że wszelkie modele switchy Mikrotik są godne uwagi, gdyż posiadają bardzo zaawansowane funkcje i są bardzo korzystne pod względem cenowym.


Switche Extralink


Jeżeli pragną Państwo zwiększyć wydajność swojej sieci lub zdecydować się na zasilanie sieci monitoringu w firmie, urządzenia te z pewnością będą Państwu w stanie pomóc. Switche Extralink umożliwiają podłączenie jednego urządzenia lub łączenie ich ze sobą, zwiększając w ten sposób liczbę połączeń. Te niewielkie urządzenia pozwalają też na skuteczne zmniejszenie obciążenia sieci. Posiadają własne źródło zasilania.

Urządzenia są bardzo łatwe w montażu, do ściany lub w szafie rackowej, w zależności od preferencji i możliwości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą urządzeń Extralink, wiodącego producenta na rynku.


Większa wydajność każdej sieci – Extralink ZEFIR 8 PORT POE switch to idealny wybór dla każdej firmy, ale sprawdzi się również w warunkach domowych


Oferowane przez nas switche Extralink wspaniale sprawdzają się również jako zasilanie sieci monitoringu. Jest to często wykorzystywane. Dzięki kontrolkom LED istnieje możliwość wygodnego obserwowania parametrów działającego urządzenia. Oferowane przez nasz sklep switch Extralink to doskonały wybór, z uwagi na wygodny montaż oraz wykonanie ich z trwałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Urządzenia są niewielkich rozmiarów i doskonale zmieszczą się w każdej szafie rackowej.

 

Switche Totolink


Urządzenie, które pozwala połączyć w obrębie jednej sieci różne urządzenia nazywane jest switchem. To nie za duże urządzenie odgrywa dużą rolę w wydajności i prawidłowym funkcjonowaniu całej sieci. A to, dlatego że odpowiada za przełączanie całych pakietów danych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo atrakcyjne Switche Totolink, które cieszą się dużym uznaniem na całym świecie. Posiadają kilka portów, do których można podłączać różne urządzenia, a to daje możliwość przyłączania kilku urządzeń jednocześnie. Dzięki Totolink switche można znacznie zmniejszyć obciążenie sieci czyli polepszyć jej jakość i wydajność.

 

Switche Totolink – małe, ale istotne urządzenia


Proponowane przez nasz sklep Switche Totolink stanowią bardzo atrakcyjne rozwiązanie, gdyż są niezwykle wydajne i zaawansowane pod względem technologicznym. Ich wielką zaletą jest także przystępna na każdą kieszeń cena. Dodatkowo większość produktów marki Totolink jest bardzo łatwa w obsłudze co jest bardzo istotnym faktem. Jednym z oferowanych przez nas hitów jest aktualnie model TOTOLINK S808G wyróżniający się na tle innych ciekawymi parametrami. Cechuje się wyposażeniem w aż 8 portów co daje możliwość przyłączania wielu urządzeń jednocześnie. Zapewnia bezproblemowe przesyłanie danych oraz szybkie działanie. Switche Totolink gwarantują bezproblemową prace oraz łatwą obsługę, dlatego nawet Ci z Państwa, którzy nie znają się dobrze na takich sprzętach poradzą sobie z nimi bez żadnych przeszkód.

 

Switche TP-LINK


Wydajna sieć i brak jej obciążenia to częste marzenie użytkowników. Jednak na marzeniach nie musi się kończyć, gdyż aktualnie dostępne są różnorodne urządzenia i akcesoria, które dbają o to by sieć działała bez zarzutu. Za to zadanie odpowiadają między innymi Switche TP-LINK, które cieszą się dużym uznaniem i zainteresowaniem. Ich właściwości pozwalają na podłączanie różnych urządzeń, a przede wszystkim zwiększają maksymalnie wydajność każdej sieci. Switch oznacza w pewnym sensie przełącznik, który w praktyce pozwala ograniczyć obciążenie sieci i zwiększyć szybkość przesyłu oraz jakość sygnału.

 

Switche o wysokim standardzie od TP-LINK


Stosowanie takich urządzeń jak Switche TP-LINK niezbędne jest zarówno w przypadku sieci domowych jak i biurowych. Wszędzie tam, gdzie oczekuje się bezproblemowego korzystania z sieci potrzebne jest zastosowanie odpowiednich i sprawdzonych rozwiązań. Ze swojej strony możemy polecić ciekawy model marki TP-LINK, a mianowicie TL-SF1008D. Jego właściwości i parametry są wystarczające by wpłynąć korzystnie na wydajność sieci oraz poprawić warunki korzystania z niej. Dany model posiada, aż 8 portów, plastikową obudowę oraz kontrolę przepływu danych. Zapewnia to łatwa obsługę, a jednocześnie niezwykle korzystnie wpływa na jakość sieci. TP-LINK switche cieszą się dużą popularnością na całym świecie, a ich cena jest bardzo atrakcyjna.

 

Switche NETIS


Budowanie sieci internetowej wymaga stosowania odpowiednich rozwiązań, urządzeń i akcesoriów. Dobrze dopasowany sprzęt oraz zastosowanie nowoczesnej technologii pozwala osiągnąć wydajną i funkcjonalną sieć. Aby stworzyć jak najlepszej jakości sieć niezbędne jest zastosowanie takiego urządzenia jak Switch. To właśnie ono odpowiada za maksymalne zwiększanie wydajności sieci. Przypominające małą skrzynkę urządzenie posiada porty, do których podłącza się różne inne urządzenia takie jak komputer, drukarka czy wiele innych. Switche NETIS jednocześnie wysyłają jak też odbierają dane, dlatego sieć może działać bez żadnych zakłóceń.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z całą ofertą rozwiązań PoE od Extralinka dostępnych w naszym sklepie Anteny24!