Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Liczba portów Fast Ethernet:
Wybierz

Zarządzanie:
Wybierz

Architektura sieci LAN:
Wybierz

Liczba portów Gigabit:
Wybierz

Typ obudowy:
Wybierz

Liczba portów 10GBaseT:
Wybierz

Warstwa przełączania:
Wybierz

Liczba portów SFP:
Wybierz

Liczba portów SFP+:
Wybierz

Liczba portów PoE:
Wybierz

Moc:
Wybierz

Typ obudowy:
Wybierz

Port WAN:
Wybierz

Port LAN:
Wybierz

Liczba portów PoE:
Wybierz

Liczba portów PoE+:
Wybierz

Wbudowany modem:
Wybierz

Zarządzanie:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Switche Extralink

Jeżeli pragną Państwo zwiększyć wydajność swojej sieci lub zdecydować się na zasilanie sieci monitoringu w firmie, urządzenia te z pewnością będą Państwu w stanie pomóc. Switche Extralink umożliwiają podłączenie jednego urządzenia lub łączenie ich ze sobą, zwiększając w ten sposób liczbę połączeń. Te niewielkie urządzenia pozwalają też na skuteczne zmniejszenie obciążenia sieci. Posiadają własne źródło zasilania.

Urządzenia są bardzo łatwe w montażu, do ściany lub w szafie rackowej, w zależności od preferencji i możliwości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą urządzeń Extralink, wiodącego producenta na rynku.

Większa wydajność każdej sieci – Extralink ZEFIR 8 PORT POE switch to idealny wybór dla każdej firmy, ale sprawdzi się również w warunkach domowych

Oferowane przez nas switche Extralink wspaniale sprawdzają się również jako zasilanie sieci monitoringu. Jest to często wykorzystywane. Dzięki kontrolkom LED istnieje możliwość wygodnego obserwowania parametrów działającego urządzenia. Oferowane przez nasz sklep switch Extralink to doskonały wybór, z uwagi na wygodny montaż oraz wykonanie ich z trwałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Urządzenia są niewielkich rozmiarów i doskonale zmieszczą się w każdej szafie rackowej.

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z innymi produktami marki Extralink, które dostępne są w naszym sklepie:

- adaptery światłowodowe
- złączki światłowodowe