Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Za zakupy u nas zapłacisz za pomocą

cod

Płatność za pobraniem za produkty zakupione w naszym sklepie to bezpieczna metoda płatności. Klient płaci dopiero po otrzymaniu od kuriera przesyłki, dzięki czemu może być pewny że przesyłka dotrze do niego w nienaruszonym stanie. Do kwoty zamówienia płatnego przy odbiorze jest doliczona opłata 20zł.


blankiet

Zwykły przelew bankowy to sprawdzona metoda płatności. Klient bezpośrednio za pomocą przelewu ze swojego banku może dokonać płatności. W tym przypadku wysyłka zamówienia następuje po okazaniu dowodu wpłaty, lub po wpłynięciu kwoty na konto. Dane do przelewu znajdują się pod adresem: https://www.anteny24.pl/dane-firmy


Logo PayPal

PayPal to system umożliwiający szybkie, bezpieczne i wygodne dokonywanie i otrzymywanie płatności online. Oferowane rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak też osób prywatnych posiadających rachunek bankowy, kartę kredytową lub debetową, aktualny adres e-mail i dostęp do Internetu poprzez komputer, laptop lub urządzenie mobilne.


 

Logo PayU

 

PayU jest operatorem płatności internetowych działający jako system, który daje możliwość dokonywania oraz otrzymywania wpłat przez Internet pomiędzy osobami posiadającymi konto e-mail. PayU daje możliwość płacenia kartą kredytową lub przelewem bankowym. Odbiorca wpłaty nie musi posiadać konta bankowego, aby móc otrzymać pieniądze przez Internet.


 

 

Przelewy24

Serwis Przelewy24 jest internetowym serwisem usługowym, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i Sprzedawcą. Serwis udostępnia Klientom różnorodne metody wykonywania płatności, przyjmuje płatności Klientów na swoje konta, potwierdza Sprzedawcy zrealizowanie płatności i przekazuje te płatności na konto Sprzedawcy.