Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Liczba końcówek:
Wybierz

Złącza:
Wybierz

Technologia:
Wybierz

Średnica kabla:
Wybierz

Długość:
Wybierz

Typ produktu:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Extralink - splittery światłowodowe

Prawidłowe zaprojektowanie i wykonanie przyłącza światłowodowego dla danego obiektu, nie jest dzisiaj zadaniem ekstremalnie trudnym, ale wymaga sięgnięcia po zupełnie nowe narzędzia, urządzenia czy okablowanie. Dla klientów poszukujących najlepszych możliwych rozwiązań przygotowaliśmy markowe splittery światłowodowe Extralink, takie jak 1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M, cenionej marki, które dostępne są w wielu wariantach. Najczęściej stosowane są oczywiście Extralink splittery światłowodowe dzielące jeden strumień na cztery lub osiem identycznych wiązek. Dzięki ich zastosowaniu możliwości nawet niedużego patchpanelu natychmiast stają się bogatsze.

Różne warianty i wersje splitterów do różnych zastosowań i potrzeb

Oczywiście każdy proponowany przez nas splitter światłowodowy Extralink wykonany może być z już gotowym konektorem (najlepiej uniwersalnym jak SC/UPC, ale możliwe jest także zakupienie modelu bez zakończenia i samodzielne zmontowanie zestawu według własnych potrzeb i uznania. W naszej ofercie znajdą Państwo również Extralink splitter światłowodowy 1:2, a także innowacyjne i bardzo funkcjonalne modele w zabudowanej skrzynce, dzięki czemu splitter jest uporządkowany i zabezpieczony z zewnątrz, a także nadaje się do montażu np. na ścianie szafy rackowej. Bez względu na rodzaj przygotowywanej inwestycji i specyfikację podłączeń światłowodowych, warto sięgać po rozwiązania markowe, gwarantujące trwałość i wysoką jakość oraz stabilność połączenia.

Inne markowe produkty firmy Extralink, przydatne w konfigurowaniu i konserwowaniu serwerowni oraz pomieszczeń teletechnicznych, to chociażby:

- szafy rackowe
- spawarki światłowodowe