Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Extralink - spawarki światłowodowe

Dostępne w naszej ofercie spawarki światłowodowe Extralink to urządzenia z górnej półki – bezpieczne, innowacyjne i bardzo skuteczne. Ponieważ wykonywane z ich pomocą spawanie światłowodów to jedyne tak skuteczne rozwiązanie pozwalające na połączenie światłowodu bez zbędnych strat, serwisanci oraz firmy wykonujące instalacje światłowodowe na zamówienie z pewnością powinni zainwestować w jak najlepszy sprzęt tego typu. Na naszych stronach dostępne są rozmaite Extralink spawarki światłowodowe, które mają bardzo zróżnicowane parametry (także cenowe), ale ich jakość gwarantuje marka producenta

Cena z VAT: 29 228,16 PLN

Cena z VAT: 470,11 PLN

Cena z VAT: 9 863,55 PLN

Cena z VAT: 11 409,30 PLN

Cena z VAT: 12 224,16 PLN

Cena z VAT: 15 117,30 PLN

Cena z VAT: 16 920,90 PLN

Cena z VAT: 24 261,05 PLN

Cena z VAT: 25 935,14 PLN

Spawarka światłowodowa Extralink – narzędzie pracy dla najbardziej wymagających profesjonalistów

Proces spawania światłowodu to po dziś dzień najskuteczniejszy sposób na połączenie ze sobą dwóch światłowodów w maksymalny i optymalny dla przepływu danych sposób. Urządzenia tego typu kosztują jednak od 10 tysięcy złotych w górę. Dostępna jest w naszej ofercie m.in. Extralink spawarka światłowodowa model DVP-740 o bardzo kompaktowych rozmiarach, dzięki którym jest ona mobilna i bardzo łatwa w przenoszeniu oraz użytkowaniu.

Duży i czytelny wyświetlacz LED pozwala na bieżącą analizę parametrów połączenia światłowodowego oraz wydawanie poleceń i komend spawarce. Zebrane przez nas w ofercie innowacyjne spawarki marki Extralink są odporne także na wszelkiego rodzaju spadki napięcia, które mogłyby całkowicie zniszczyć pracę przy spawaniu światłowodów i naturalnie musi być odporna na wstrząsy mechaniczne.

Pozostałe przydatne i funkcjonalne urządzenia światłowodowe marki Extralink w naszej ofercie, przygotowane specjalnie dla Państwa, to m.in.:

- pigtaile światłowodowe
- patchpanele światłowodowe