Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Producent:
Wybierz
Częstotliwość pracy:
Wybierz

Standardy sieci bezprzewodowej:
Wybierz

Typ urządzenia:
Wybierz

Architektura sieci LAN:
Wybierz

Ilość portów LAN:
Wybierz

Rodzaj zasilania:
Wybierz

Ilość portów WAN:
Wybierz

Wbudowany modem:
Wybierz

Częstotliwość pracy:
Wybierz

Typ urządzenia:
Wybierz

Zysk anteny:
Wybierz

Standardy sieci Wi-Fi:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Rozwiązanie LTE


Pojawienie się technologii LTE było prawdziwą rewolucją dla mobilnego Internetu. Teraz jest pewnego rodzaju standardem, do którego dążą wszyscy użytkownicy systemów bezprzewodowych. W asortymencie sklepu Anteny24.pl znajdziesz specjalistyczne urządzenia, które pozwolą Ci na bezproblemowe korzystanie z dobrodziejstw Internetu.

 

Rozwiązania LTE – nowa generacja Internetu


LTE to skrót od angielskiej nazwy Long Term Evolution. Tym mianem określamy pewien standard transmisji danych. Powstał on na drodze technologicznej ewolucji, by zastąpić sieć 3 generacji. Dzięki niemu transfer danych stał się szybszy. Obecnie Internet LTE występuje w naszych smartfonach, komputerach czy laptopach. Jeśli chcielibyśmy stworzyć sieć o mocy LTE, to powinnyśmy skompletować odpowiednie urządzenia. Uda Ci się to dzięki naszemu sklepowi.


Rozwiązania LTE od czołowych producentów


Rozwiązania dla LTE, które znajdziesz w naszej ofercie, zostały stworzone przez czołowych producentów. Prezentowane firmy dostarczają sprawdzonych rozwiązań zarówno dla klientów detalicznych, jak i dla dużych podmiotów. Oferują urządzenia, które pozwalają na proste i szybkie korzystanie z szerokopasmowego Internetu. Znajdziesz u nas routery, anteny i inny osprzęt sieciowy, dzięki którym prędkość transferu danych będzie odbywać się w jakości LTE.

 

Access Pointy i Routery bezprzewodowe Teltonika


Posiadanie routera bezprzewodowego niezbędne jest do sprawnego działania wielu urządzeń, które korzystają z połączenia sieciowego. Zarówno w domach jak i biurach czy innych miejscach korzystamy z takich rozwiązań na szeroką skalę. Dzięki takim urządzeniom jak Access Pointy i Routery bezprzewodowe możliwe jest wygodne i komfortowe wykonywanie obowiązków związanych z pracą czy też korzystanie z rozrywki. Routery bezprzewodowe Teltonika wyposażone są w nowoczesne rozwiązania technologiczne dzięki czemu stanowią cenne narzędzie do tworzenia i przesyłania połączeń sieciowych.


Access Pointy i Routery bezprzewodowe od znanego producenta Teltonika


W naszym sklepie znajdziecie Państwo różnorodne produkty związane z informatyką, elektroniką i przede wszystkim siecią. Jednymi z godniejszych uwagi są wszelkie Access Pointy i Routery bezprzewodowe Teltonika, które pochodzą od znanego i cenionego na całym świecie producenta. Szczególnie polecić możemy cieszący się dużym uznaniem model routera RUT950 Teltonika, który posiada świetne parametry i zapewnia możliwość korzystania z Internetu na wielu urządzeniach. Cechą charakterystyczną tego routera jest funkcja Dual Sim, która daje jeszcze więcej możliwości. Teltonika Access Pointy i Routery bezprzewodowe to produkty wysokiej jakości, które są kompatybilne z innymi urządzeniami.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z innymi produktami Teltonika dostępnymi w naszym sklepie takimi jak na przykład: