Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Producent:
Wybierz
Typ obudowy:
Wybierz

Port WAN:
Wybierz

Port LAN:
Wybierz

Liczba portów PoE:
Wybierz

Liczba portów PoE+:
Wybierz

Wbudowany modem:
Wybierz

Zarządzanie:
Wybierz

Częstotliwość pracy:
Wybierz

Standardy sieci bezprzewodowej:
Wybierz

Typ urządzenia:
Wybierz

Architektura sieci LAN:
Wybierz

Ilość portów LAN:
Wybierz

Rodzaj zasilania:
Wybierz

Ilość portów WAN:
Wybierz

Wbudowany modem:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Routery


Dobór odpowiedniego routera jest bardzo ważny dla stworzenia dobrze działającej sieci zarówno bezprzewodowej jak i przewodowej. Jego parametry i specyfikacja techniczna powinny być starannie sprawdzone, by uniknąć w przyszłości błędów i przerw w połączeniach. Dlatego należy wybierać urządzenia od godnych zaufania producentów. W naszym sklepie Anteny24.pl znajdziesz szeroki wybór routerów popularnych i niezawodnych marek.


 

Co to jest router ?


Routery to urządzenia sieciowe, które pozwalają na bezprzewodową i przewodową transmisję danych. Na zasadzie węzła komunikacyjnego łączy różne sieci komputerowe. Dzięki temu może z niego korzystać wielu użytkowników. Router to kluczowy element sieci.

Przed jego kupnem trzeba odpowiedzieć sobie na wiele ważnych pytań. Ile osób będzie z niego korzystało? Jaki typ łącza jest wykorzystywany w domy lub pracy? Jaka prędkość transmisji będzie nam odpowiadać? Jakie oprogramowanie ma mieć nasz router? Dzięki nim będziemy mogli dostosować właściwości urządzenia sieciowego do naszych indywidualnych wymogów.


Ubiquiti Networks - routery


Zaawansowane technologie to znak rozpoznawczy firmy Ubiquiti Networks - nie inaczej, jeśli chodzi o routery Ubiquiti Networks, które proponuje wymagającym użytkownikom oraz które i my z dumą oferujemy w naszym asortymencie. Jak powszechnie wiadomo, router to serce sieci internetowej – tylko ten wydajny i niezawodny jest w stanie zapewnić stabilne i szybkie połączenie ze światem online. My możemy Państwa zapewnić, iż routery UBNT dostępne w naszym sklepie, łączą w sobie wszystko co najlepsze w routerach tej klasy: atrakcyjną cenę i niezawodność, czego najlepszym przykładem jest nasz bestseller: router ERPRO-8 EdgeMAX EDGEROUTER.


Router Ubiquiti Networks – najlepszy w swojej klasie!


Który router wybrać? Jaki router do światłowodu ? Jaki router do gier? Jaki router do Internetu mobilnego?  Jaki router do domu?  Zapewne każdy wiele razy miał taki dylemat. Każdy element oferowanych przez nas routerów został przemyślany dla wygody i pewności użytkowania sieci internetowej. Nie ma też żadnych problemów z ich instalacją – routery Ubiquiti Networks poradzą sobie z nią nawet początkujący. Innowacyjna budowa plus nowoczesne oprogramowania sprawiają, iż każde z przedkładanych urządzeń nie nastręcza żadnych problemów z konfiguracją, co przekłada się na skuteczne i bezproblemowe zarządzanie siecią. Z drugiej strony jednak mamy tutaj do czynienia z zaawansowanym poziomem zabezpieczeń, co niewątpliwie ucieszy każdego przezornego Klienta. Do wszystkiego dochodzi, dobra cena i pewność niezawodności – co tworzy wysokiej klasy ofertę, z jakiej to przyjemnością jest wybierać rozwiązanie zgodne z osobistymi preferencjami.


Mikrotik Routery


Praktycznie każdy z nas posiada w swoim domu lub biurze router, który ma za zadanie zapewnić dostęp do sieci internetowej w sposób bezprzewodowy. W ofercie przygotowanej przez naszą firmę znajdziecie wiele różnorodnych modeli takich urządzeń, które różnią się od siebie właściwościami, a co za tym idzie ceną. Każdy znajdzie dla siebie idealnie odpowiadający oczekiwaniom wariant, gdyż proponowane przez nas routery są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale i atrakcyjne pod wieloma względami.

 

Routery Mikrotik - parametry i funkcje dla wymagających


Z tego względu, iż nasza firma posiada duże doświadczenie, stawiamy jedynie na sprawdzone i skuteczne rozwiązania. To właśnie, dlatego w swojej ofercie umieściliśmy markę Mikrotik, która charakteryzuje się wysoką jakością i niezawodnością produktów. Oferowane przez nas routery Mikrotik posiadają świetne parametry oraz zapewniają bezproblemowy dostęp do sieci bezprzewodowej jak i przewodowej. Przeznaczone są one do użytku wewnętrznego i dostępne są w naszym sklepie w różnych wersjach, dlatego każdy może dopasować parametry i funkcje routera Mikrotik do własnych potrzeb. Jednym z hitów jest Routerboard RBD52G-5HacD2HnD-TC HAP ac2, który posiada bardzo wydajny 4-ro rdzeniowy procesor IPQ-4018 716 MHz. Dodatkowo HAP ac2 posiada port USB, dzięki któremu można podłączyć modem 4G/LTE lub może służyć do przechowywania plików. Taki Mikrotik router zapewnia szybkość przesyłu danych i oferuje bardzo zaawansowane usługi.


Routery przewodowe TP-LINK - łatwa obsługa i duża wydajność


Dostęp do sieci internetowej jest wymagany nie tylko w miejscach pracy, ale także domach czy też hotelach i innych obiektach. Po stronie właścicieli takich miejsc leży wprowadzenie konkretnych rozwiązań mających na celu zapewnienie bezproblemowego dostępu do Internetu. Zastosowanie takich wariantów jak Routery przewodowe jest bardzo powszechne, gdyż urządzenia takie posiadają bardzo dobre parametry i zapewniają wysoki standard usług. W przypadku routerów istotne jest by posiadały dużą wydajność, ale mile widziane są także dodatkowe funkcje ułatwiające korzystanie z sieci. Routery przewodowe TP-LINK takie właśnie są, stąd też cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników. W naszej ofercie znaleźć możecie Państwo różnego rodzaju Routery przewodowe jak też bezprzewodowe marki TP-LINK. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży szczerze możemy polecić te urządzenia, gdyż są one wyposażone w doskonałe parametry oraz nowoczesną technologie.

Zapraszamy do przyjrzenia się naszym pozostałym produktom:

- PoE injectory Extralink

- Access pointy

- Anteny

- Switche