Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Częstotliwość pracy:
Wybierz

Standardy sieci bezprzewodowej:
Wybierz

Typ urządzenia:
Wybierz

Architektura sieci LAN:
Wybierz

Ilość portów LAN:
Wybierz

Rodzaj zasilania:
Wybierz

Ilość portów WAN:
Wybierz

Wbudowany modem:
Wybierz

Typ obudowy:
Wybierz

Port WAN:
Wybierz

Port LAN:
Wybierz

Liczba portów PoE:
Wybierz

Liczba portów PoE+:
Wybierz

Wbudowany modem:
Wybierz

Zarządzanie:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Mikrotik Routery

Praktycznie każdy z nas posiada w swoim domu lub biurze router, który ma za zadanie zapewnić dostęp do sieci internetowej w sposób bezprzewodowy. W ofercie przygotowanej przez nasza firmę znajdziecie wiele różnorodnych modeli takich urządzeń, które różnią się od siebie właściwościami, a co za tym idzie ceną. Każdy znajdzie dla siebie idealnie odpowiadający oczekiwaniom wariant, gdyż proponowane przez nas routery są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale i atrakcyjne pod wieloma względami.

Routery Mikrotik - parametry i funkcje dla wymagających

Z tego względu, iż nasza firma posiada duże doświadczenie stawiamy jedynie na sprawdzone i skuteczne rozwiązania. To właśnie, dlatego w swojej ofercie umieściliśmy markę Mikrotik, która charakteryzuje się wysoką jakością i niezawodnością produktów. Oferowane przez nas routery Mikrotik posiadają świetne parametry oraz zapewniają bezproblemowy dostęp do sieci bezprzewodowej. Przeznaczone są one do użytku wewnętrznego i dostępne są w naszym sklepie w różnych wersjach, dlatego każdy może dopasować parametry i funkcje routera Mikrotik do własnych potrzeb. Jednym z hitów jest RouterBOARD 2011UiAS-RM, który posiada wygodny ekran dotykowy LCD służący do konfiguracji, a także kilkanaście różnych portów, do których można podłączyć konkretne kable i urządzenia. Taki Mikrotik router zapewnia szybkość przesyłu danych i oferuje bardzo zaawansowane usługi.

Jeśli chcecie Państwo zakupić jeszcze inne produkty zachęcamy Was do przejrzenia naszej pełnej oferty, w której znajdziecie między innymi: