Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Max. liczba spawów:
Wybierz

Typ:
Wybierz

Kolor:
Wybierz

Typ produktu:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Extralink - puszki i mufy

Instalacje najnowocześniejsze, a w szczególności te optyczne (światłowodowe) wymagają zastosowania wyjątkowych osłon i akcesoriów, dzięki którym sygnał nie ulega zakłóceniom czy rozproszeniom. Optyczne instalacje są bardzo wrażliwe, ale też skuteczne, o ile zastosuje się odpowiednie urządzenia i akcesoria takie jak oferowane przez nas klasowe puszki i mufy Extralink. Pomagają one przede wszystkim zorganizować kable i połączyć je w wiązki zgodnie z przeznaczeniem czy celem. Co jeszcze ważniejsze – prawidłowo dopasowane i zamontowane Extralink puszki i mufy zabezpieczają kable, a w szczególności ich końcówki, przed uszkodzeniem mechanicznym albo negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Instalacja optyczna zabezpieczona wewnątrz i na zewnątrz – wybierz markowe akcesoria

Dobra i jakościowa puszka i mufa Extralink Betty 4 Core wykorzystywana może być zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. W tym drugim wypadku kluczowe jest sięgnięcie po rozwiązania najbardziej trwałe, zbudowane z wzmacnianych materiałów i surowców. Dzięki temu taka zamontowana na zewnątrz, np. na budynku czy słupie energetycznym Extralink puszka i mufa będzie działała równie skuteczne nawet w bardzo niskich temperaturach, przy fatalnych warunkach atmosferycznych i ciągłych opadach.

Puszki i mufy dostępne w naszym sklepie sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach i zawsze dają się bez problemu otworzyć, w celu ułatwienia dostępu do okablowania czy innych elementów instalacji. Firma Extralink jest ceniona ze względu nie tylko na jakość swoich produktów, ale także ze względu na bardzo bogatą ofertę – produkty udostępniane są w wielu rozmiarach, kształtach, parametrach itp.

Serdecznie polecamy w naszej ofercie także inne produkty renomowanej marki Extralink:

- switche
- uchwyty odciągowe i montażowe