Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Prędkośc transmisji danych:
Wybierz

Ilość portów:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

PoE Injectory Extralink

Najnowocześniejsze sieci teletechniczne i informatyczne coraz częściej starają się łączyć funkcję zasilania i przesyłania danych w jednym kablu. Dzięki temu przykładowa kamera monitoringu w systemie CCTV, dzięki zastosowaniu takich urządzeń jak Extralink PoE Injectory, mogą być zasilane z pomocą tego samego kabla, który jednocześnie przesyła w bardzo szybkim paśmie dane – w tym wypadku, materiał wideo wysokiej rozdzielczości. Korzyści dla Państwa jako inwestorów czy użytkowników i odbiorców końcowych takiej technologii, są oczywiste, a najważniejszy z nich to zmniejszenie liczby potrzebnych do uruchomienia instalacji kabli. W naszej ofercie proponujemy PoE Injectory Extralink, takie jak Extralink 1 Port POE Injector oraz Splitter, jako uznanej i najchętniej wybieranej przez profesjonalistów marki w tym segmencie.

PoE Injector Extralink o różnych parametrach – dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Każdy proponowany przez nas i udostępniony na naszych stronach Extralink PoE Injector jest bardzo szczegółowo opisany, wraz z danymi technicznymi, aby mogli się Państwo zapoznać z szerokim wachlarzem ofertowym. Materiały i rozwiązania inżynieryjne zastosowane w tych urządzeniach przez producenta gwarantują wieloletnią funkcjonalność i możliwość łatwego rozszerzania systemu o kolejne urządzenia.

Najlepsze dostępne u nas modele charakteryzują się dużą ilością portów (16, 32, a nawet 48), z których każdy posiada bardzo wysoką przepustowość liczoną w 10/100/1000 Mbit/s. Dodatkowo PoE Injector Extralink zawsze wyposażony jest w osobny dla każdego portu bezpiecznik przepięciowy o maksymalnym działaniu 650mA.

Pozostałe produkty marki Extralink mogące Państwa zainteresować w naszej ofercie:

- szafy rackowe
- zasilacze