Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Końcówki:
Wybierz

Długość:
Wybierz

Średnica:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Extralink - pigtaile światłowodowe

Pigtail jako taki, w instalacjach światłowodowych spotykany jest przede wszystkim przy rozdzielnicach (nazywanych także patchpanelami), które najczęściej lokalizowane są bezpośrednio w szafach rackowych czy serwerowych pomieszczeń teletechnicznych. Ich głównym zadaniem jest przyłączanie kabli dystrybucyjnych głównego operatora do przełącznicy właśnie. Najczęściej taki pigtail światłowodowy Extralink występuje w takich samych parametrach, wśród których najważniejsza jest grubość przewodu – Extralink pigtail światłowodowy najczęściej jest to średnica 0,9 milimetra i długość 1 metra. Tyle wystarcza w większości projektów na podłączenie się przez patchpanel do kabla dystrybucyjnego.

Wysoka jakość i trwałość pigtaili światłowodowych dostępnych w naszej ofercie

Pigtaile światłowodowe Extralink, takie jak PIGTAIL SC/UPC 900UM 1.5M G657A EASY-STRIP, to zawsze kable wielodomowe, dlatego powinny być wykonane z odpowiednią starannością. Te wybrane przez nas modele przygotowała znana, ceniona i doświadczona firma z tego segmentu, co jest gwarancją satysfakcji naszych klientów. Decydując się na zakup pigtaile światłowodowe Extralink mają Państwo pewność, że kable te będą posiadały odpowiedni poziom izolacji optycznej, a także będą trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne czy zniekształcenia. Kluczowe dla działania i kompatybilności każdego pigtaila jest to, w jakim standardzie przygotowano jego zakończenie (wtyczkę, przełączkę itp.) U nas znajdą Państwo standardy: FC, SC, ST, E2000, F3000, LC, LX.5, MU.

Oprócz wykańczających sieć pigtaili, posiadamy w swojej ofercie także inne urządzenia i akcesoria światłowodowe, takie jak:

- spawarki światłowodowe
- splittery światłowodowe