Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Typ:
Wybierz

Max. liczba spawów:
Wybierz

Typ:
Wybierz

Kolor:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Extralink - patchpanele światłowodowe

Decydując się na instalacje światłowodowe w budynku, konieczne jest przygotowanie odpowiedniego zaplecza teletechnicznego, w którym znajduje się szafa rackowa lub serwerowa, a w niej oprócz plątaniny kabli także akcesoria do ich organizowania i porządkowania. Wśród absolutnie podstawowych wyposażeń każdej takiej szafy w pierwszej kolejności wymienia się patchpanel światłowodowy Extralink, taki jak 24 Core Fiber Optic Patchpanel Black, popularnie nazywany także przełącznicą. To w tym miejscu infrastruktura dostawcy np. połączenia internetowego czy telewizyjnego, łączy się z infrastrukturą danego obiektu i dalej, dzięki patchpanelom dzielony jest np. pomiędzy poszczególne lokale mieszkalne.

Extralink patchpanel światłowodowy – prosty w budowie, ale jednocześnie bardzo odporny i funkcjonalny wybór każdego serwisanta

Na rynku dostępne są najróżniejsze patchpanele światłowodowe Extralink, ale większość z nich różni się wyłącznie drobnostkami, jak rozmiar czy kolorystyka. O ile kolor takiej przełącznicy nie ma najmniejszego wpływu na jej późniejsze użytkowanie czy konserwowanie i serwisowanie, o tyle inne elementy jak zastosowane materiały i konstrukcja, mogą znacząco podnieść funkcjonalność takich urządzeń jak Extralink patchpanele światłowodowe.

Proponowane przez nas dla klientów patchpanele markowej firmy charakteryzują się bardzo mocną i trwałą obudową, której wymiary (19 cali) idealnie ułatwiają jej szybki i wygodny montaż w każdej szafie rackowej. Dodatkowo, patchpanele te są pokryte specjalną powłoką zmniejszającą wpływ fal magnetycznych i przyciąganie kurzu.

Inne interesujące produkty z oferty Extralink udostępnione dla Państwa na naszych stronach, to chociażby:

- pigtaile światłowodowe
- anteny