Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Typ:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Extralink - patchpanele LAN

Organizacja pracy biura lub innej firmy wymaga przede wszystkim uporządkowania kwestii technicznych. Jeżeli w budynku funkcjonuje kilkadziesiąt komputerów, a każdy z nich podłączany jest przynajmniej za pomocą dwóch kabli, może to rodzić kłopoty. Patchpanele LAN Extralink to idealnie rozwiązanie, które pozwala na zachowanie porządku i ładu w każdej serwerowni. Nie tylko można zorganizować okablowanie i uporządkować je, ale również oznaczenie kabli odpowiednią numeracją, aby móc szybko dokonywać zmian, nawet w rozbudowanych sieciach.

Cena z VAT: 16,58 PLN

Uporządkowane okablowanie i wygodne zarządzanie architekturą sieci – Extralink patchpanel LAN 24 PORT CAT5E FTP dla bardzo wymagających klientów

Ten niewielki patchpanel LAN Extralink przeznaczony jest do montażu w szafach rackowych w serwerowniach. Oferujemy Państwu produkt montażowy wysokiej klasy, który powinien być elementem każdej sieci strukturalnej. Przede wszystkim, służy uporządkowaniu tej sieci i jej rozplanowaniu. Zwiększa w znaczący sposób korzystanie z sieci i zarządzanie nią, co przekłada się na efekty pracy.

Extralink patchpanele LAN składa się z odpornej na korozję blachy oraz plastiku, który jest bardzo wytrzymały. Zestaw zawiera etykiety z plastikowymi uchwytami, dzięki którym można z łatwością zidentyfikować odpowiedni port. Patchpanel pozwala na zaoszczędzenie miejsca i pasuje praktycznie do każdej szafy serwerowej.

Serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty innych produktów Extralink:

- anteny
- maszty i uchwyty montażowe