Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Długość:
Wybierz
Zbyt wiele elementów

Rodzaje zakończeń:
Wybierz

Ilość włókien:
Wybierz

Rodzaj transmisji:
Wybierz

Kategoria:
Wybierz

Rodzaj włókna:
Wybierz

Średnica kabla:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Extralink - patchcordy światłowodowe

Słowo patchcord może wydawać się wyjątkowo skomplikowane, jednak w rzeczywistości jest to jeden z najbardziej podstawowych elementów budowy wszystkich instalacji światłowodowych na świecie. Nazwanie go kablem czy przewodem z pewnością nie jest dużym błędem, ale ze względu na specyfikę technologii optycznych, bardziej adekwatnym określeniem jest właśnie patchcord światłowodowy Extralink. Ponieważ przyłącza światłowodowe mają bardzo różną specyfikację i położenie, konieczne są do ich konfiguracji bardzo różne patchcordy światłowodowe Extralink, jak choćby model SC/APC-SC/APC Flat Drop Cable Single-Mode Simplex G.657A2, o różnym przekroju cordu czy jego długości. Wszystkie te dane mają wpływ na pracę późniejszej instalacji i gwarantują odbiorcy końcowemu w pełni satysfakcjonujące połączenie światłowodowe z mediami.

Patchcordy światłowodowe Extralink do każdego rodzaju zamówienia, w dowolnych ilościach i dostępne od ręki

W naszej ofercie klienci znajdą nie tylko najbardziej podstawowy, jednomodowy Extralink patchcord światłowodowy. Najczęściej zamawiającymi takie przewody optyczne są klienci indywidualni, którzy przykładowo kupili mieszkanie w nowym budownictwie i muszą tylko podłączyć swój modem jednym kablem do odpowiedniego gniazdka w ścianie. Tam, gdzie wykonywane są inwestycje bardziej złożone, a wykonawcy zależy na zabezpieczeniu się także na przyszłość i większe zapotrzebowanie na przesyłane dane, klienci chętnie sięgają po dostępne w naszej ofercie patchcordy profesjonalne. Ich zaawansowanie technologiczne bierze się z użycia bardziej trwałych surowców odpornych na działanie czynników zewnętrznych i złamania oraz na przekroju światłowodu (promień krzywej, wysokość włókna itp.)

Jeśli interesują Państwa artykuły do instalacji światłowodowych, polecamy z naszej markowej oferty Extralink również:

- adaptery światłowodowe
- pigtaile światłowodowe