Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Standard:
Wybierz

Standardy sieci bezprzewodowej:
Wybierz

Ilość portów LAN:
Wybierz

Port WAN:
Wybierz

Port USB:
Wybierz

Porty VoIP:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Ubiquiti Networks - ONU


Ubiquiti Networks to specjalista od zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla dzisiejszych sieci internetowych i telekomunikacyjnych, a to w jaki sposób firma ta poradziła sobie z realizacją pasywnej sieci optycznej PON.  ONU jest najlepszym przykładem ich kunsztu w tej dziedzinie. Anteny24.pl - jako główny dystrybutor tej marki na całą Europę – chcemy zachęcić Państwa do bliższego zapoznania się z tą ofertą – a przede wszystkim naszym hitem sprzedażowym w tym temacie, jakim jest UF-NANO G GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK CPE oraz UBIQUITI UF-LOCO, 1GB/S, GPON ONT WITHOUT DISPLAY

ONU  Ubiquiti Networks – wysokiej klasy propozycja


Pasywna sieć optyczna działa jako wyspecjalizowane medium przekazywania danych. Rozwiązania Ubiquiti Networks ONU są w każdym detalu przemyślane tak, by służyć w pełni wymagającym użytkownikom tego rodzaju technologicznych rozwiązań. Propozycja zgodna z najwyższymi standardami sieć – wygodnie i praktycznie pozwala na obsługiwanie jednomodowych światłowodów.

Proponowane rozwiązania są konfigurowalne, bardzo łatwe w instalacji, jak i obsłudze – dzięki czemu nie trzeba będzie marnować czasu na zrozumienie ich działania. Zapewniamy także Państwu pomoc – jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące obsługi ONT Ubiquiti Networks – zależy nam na maksymalnej satysfakcji każdego z naszych Klientów. Co więcej, możemy także zapewnić najlepszy stosunek ceny do jakości.

 

Oprócz tego, zapraszamy również do bliższego zapoznania się z innymi kategoriami dystrybuowanej przez nas marki Ubiquiti Networks. Polecamy zobaczyć:

- Ubiquiti GPON UF-OLT

- akcesoria wideo

- rejestratory wideo