Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Standard:
Wybierz

Standardy sieci bezprzewodowej:
Wybierz

Ilość portów LAN:
Wybierz

Port WAN:
Wybierz

Port USB:
Wybierz

Porty VoIP:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

ONT/ONU Extralink

Przy wykonywaniu instalacji światłowodowej kluczowe z punktu widzenia administratora czy też inwestora, jest zapewnienie jak najlepszej jakości sygnału do pomieszczenia teletechnicznego. W nim najczęściej znajdują się szafy serwerowe lub rackowe, do których przyłączone są następnie najróżniejsze kable, rozdzielnice, zasilacze, splittery itp. Jednak często zapomina się, że również urządzenia typu ONT/ONU Extralink, instalowane już bezpośrednio u odbiorcy końcowego czy klienta indywidualnego, mogą w największym stopniu zakłócać jakość pracy urządzeń podłączonych do światłowodu.

Główne zalety urządzeń ONT/ONU od producenta Extralink

Dzieje się tak naturalnie tylko w sytuacjach, gdy Extralink ONT/ONU jest wadliwy już od momentu wyprodukowania, ale też w sytuacji, gdy nie był prawidłowo zamontowany lub zainstalowany, a tym bardziej w przypadku sięgnięcia po najtańsze dostępne na rynku rozwiązania. Dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla Państw ofertę na nowoczesne i jakościowe ONT/ONU Extralink, takie jak Venus GPON 1GE, które zapewnią Państwu komfort stabilnego i faktycznie ekstremalnie szybkiego łącza światłowodowego w domu bez względu na warunki.

Dzięki swojej budowie, Extralink ONT/ONU umożliwia podłączenie urządzeń klienckich do sieci światłowodowej za pomocą zwykłego kabla LAN. Najczęściej więc jest to urządzenie, do którego klient podłącza swój klasyczny router, a ten następnie dzieli sygnał między wszystkie zalogowane urządzenia domownika.

Inne mogące zainteresować Państwa rozwiązania produktowe cenionej marki Extralink w zakresie instalacji światłowodowych znajdą Państwo poniżej:

- spawarki światłowodowe
- splittery światłowodowe