Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Producent:
Wybierz
Standard:
Wybierz

Standardy sieci bezprzewodowej:
Wybierz

Ilość portów LAN:
Wybierz

Port WAN:
Wybierz

Port USB:
Wybierz

Porty VoIP:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

ONT/ONU


Sieć światłowodowa to obecnie jedna z najszybszych infrastruktur pozwalających na swobodną i szybką transmisję danych. Przesyłanie odbywa się tutaj dzięki optycznej drodze składającej się ze światłowodów. Komunikacja światłowodowa to szerokie możliwości pasmowe, niewielka strata transmisji, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne ze względu na strukturę kabli, a także prosta instalacja. Nic dziwnego, że coraz więcej osób korzysta z dobrodziejstw światłowodu i to właśnie na nim opiera swój dostęp do Internetu zarówno w warunkach domowych, jak i w środowisku pracy. Jednak, by wszystko działało bez zarzutu, trzeba wybrać odpowiednie komponenty instalacji. Jednym z kluczowych elementów jest urządzenie ONT/ONU.

Cena z VAT: 86,10 PLN

 

ONT/ONU – właściwie tworzona sieć


W naszej ofercie znajdziesz światłowodowe urządzenia klienckie o wysokich parametrach działania. Dzięki opcji personalizacji zamówienia będziesz mógł wybrać sprzęt o takiej specyfikacji, jakiej aktualnie potrzebujesz. Odpowiedz sobie na pytanie, ile portów LAN ma mieć światłowodowe urządzenie klienckie, czy ma mieć wbudowany port USB oraz w jakim standardzie ma być wykonane – EPON, GPON czy XGPON.


ONT/ ONU – profesjonalne urządzenia abonenckie


W naszym sklepie Anteny24.pl spotkasz się z dużym wyborem profesjonalnych urządzeń klienckich. Są wśród nich ONT to skrót od angielskiego Optical Network Termination. To terminale abonenckie, które zakańczają sieć optyczną u odbiorców. ONU, czyli Optical Network Unit, to urządzenia kończące sieć optyczną w lokalnym punkcie dystrybucyjnym. Sprzęt pochodzi od sprawdzonych i znanych producentów.

 

ONT/ONU Huawei


Sieci światłowodowe na dobre rozgościły się w naszym świecie. Co raz więcej firm i klientów indywidualnych korzysta z takich rozwiązań, gdyż są one bardzo wydajne i komfortowe. Co ciekawe, od pewnego czasu największą popularnością cieszą się sieci pasywne optyczne, które do swojej pracy wykorzystują działanie urządzeń ONT/ONU. Co właściwie oznacza taka sieć? Otóż jest to nowoczesna technologia stosowana do budowania wydajnych sieci dostępowych. Największą zaletą takiej sieci jest jak sama nazwa wskazuje pasywność czyli ograniczenie stosowania urządzeń aktywnych. Jedynymi takimi urządzeniami są te, które znajdują się w centralnym punkcie sieci czyli OLT, a także urządzenia klienckie takie jak ONT/ONU HUAWEI. Jeśli zatem szukacie Państwo rozwiązań w tym zakresie, jesteście w doskonałym miejscu, gdyż w ofercie naszej firmy znajdziecie najlepsze dostępne modele urządzeń HUAWEI ONT/ONU.

 

ONT/ONU  marki HUAWEI


Urządzenia, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie charakteryzują się wysoką jakością i standardem. Ze względu na duże doświadczenie w branży możemy zaproponować Wam doskonałe ONT/ONU HUAWEI, które cieszą się bardzo dużą popularnością i to nie tylko wśród naszych klientów, ale i na całym świecie. Jednym z najlepiej sprzedających się aktualnie produktów jest model ECHOLIFE HN8055Q XGPON ONT (4GE+1*10GE+2POTS+2.4G/5G WI-FI+2USB) pochodzący oczywiście od cenionego producenta elektroniki HUAWEI. Marka ta jest znana na całym świece ze swojej solidności i wysokiej jakości, dlatego zachęcamy Państwa do przyjrzenia się jej produktom.


ONT/ONU Extralink


Przy wykonywaniu instalacji światłowodowej kluczowe z punktu widzenia administratora czy też inwestora, jest zapewnienie jak najlepszej jakości sygnału do pomieszczenia teletechnicznego. W nim najczęściej znajdują się szafy serwerowe lub rackowe, do których przyłączone są następnie najróżniejsze kable, rozdzielnice, zasilacze, splittery itp. Jednak często zapomina się, że również urządzenia typu ONT/ONU Extralink, instalowane już bezpośrednio u odbiorcy końcowego czy klienta indywidualnego, mogą w największym stopniu zakłócać jakość pracy urządzeń podłączonych do światłowodu.

 

Główne zalety urządzeń ONU/ONT od producenta Extralink


Przygotowaliśmy specjalnie dla Państw ofertę na nowoczesne i jakościowe ONT/ONU Extralink, takie jak Venus GPON 1GE, które zapewnią Państwu komfort stabilnego i faktycznie ekstremalnie szybkiego łącza światłowodowego w domu bez względu na warunki.

Dzięki swojej budowie, Extralink ONT/ONU umożliwia podłączenie urządzeń klienckich do sieci światłowodowej za pomocą zwykłego kabla LAN. Najczęściej więc jest to urządzenie, do którego klient podłącza swój klasyczny router, a ten następnie dzieli sygnał między wszystkie zalogowane urządzenia domownika.

Inne mogące zainteresować Państwa rozwiązania produktowe cenionej marki Extralink w zakresie instalacji światłowodowych znajdą Państwo poniżej:

- spawarki światłowodowe
- splittery światłowodowe

 

Ubiquiti Networks - ONU


Ubiquiti Networks to specjalista od zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla dzisiejszych sieci internetowych i telekomunikacyjnych, a to w jaki sposób firma ta poradziła sobie z realizacją pasywnej sieci optycznej PON.  ONU jest najlepszym przykładem ich kunsztu w tej dziedzinie. Anteny24.pl - jako główny dystrybutor tej marki na całą Europę – chcemy zachęcić Państwa do bliższego zapoznania się z tą ofertą – a przede wszystkim naszym hitem sprzedażowym w tym temacie, jakim jest UF-NANO G GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK CPE oraz UBIQUITI UF-LOCO, 1GB/S, GPON ONT WITHOUT DISPLAY

 

ONU/ONT  Ubiquiti Networks – wysokiej klasy propozycja


Pasywna sieć optyczna działa jako wyspecjalizowane medium przekazywania danych. Rozwiązania Ubiquiti Networks ONU są w każdym detalu przemyślane tak, by służyć w pełni wymagającym użytkownikom tego rodzaju technologicznych rozwiązań. Propozycja zgodna z najwyższymi standardami sieć – wygodnie i praktycznie pozwala na obsługiwanie jednomodowych światłowodów.

 

Proponowane rozwiązania są konfigurowalne, bardzo łatwe w instalacji, jak i obsłudze – dzięki czemu nie trzeba będzie marnować czasu na zrozumienie ich działania. Zapewniamy także Państwu pomoc – jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące obsługi ONT Ubiquiti Networks – zależy nam na maksymalnej satysfakcji każdego z naszych Klientów. Co więcej, możemy także zapewnić najlepszy stosunek ceny do jakości.

Oprócz tego, zapraszamy również do bliższego zapoznania się z innymi kategoriami dystrybuowanej przez nas marki Ubiquiti Networks. Polecamy zobaczyć:

- Ubiquiti GPON UF-OLT

- kamery IP

- rejestratory wideo