Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Standard:
Wybierz

Liczba portów PON:
Wybierz

Liczba portów Uplink:
Wybierz

Typ obudowy:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Ubiquiti Networks - OLT

Światłowodowy terminal to nowoczesne rozwiązanie dla dostawców usług telekomunikacyjnych i internetowych, którzy chcą, aby ich system dostarczania światłowodów był jeszcze bardziej wydajny i opłacalny. Renomowana firma Ubiquiti Networks wychodzi naprzeciw takim wysokim wymaganiom rynku, czego nasza oferta OLT Ubiquiti Networks jest najlepszym dowodem, bowiem jako główny dystrybutor produktów tej marki na Europę mamy przyjemność zaprezentować tę innowację w ramach naszego asortymentu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami.

Ubiquiti Networks OLT - na miarę czasów

Nasza propozycja jest bardzo kompleksowym rozwiązaniem, bogatym w liczne porty i solidne łącza. To równocześnie propozycje bardzo elastyczne – chociażby pod względem zasilania, dzięki czemu bardzo uniwersalne, wszechstronne, jak również modułowe. To sposób na zarządzanie usługami internetowymi, który choć bardzo zaawansowany w działaniu – to prosty w obsłudze i łatwy do przyswojenia. Nie zużywa zbyt dużo mocy – przez co jest to równocześnie bardzo ekonomiczna opcja i godna uwagi długoterminowa inwestycja, a najlepszym tego przykładem jest nasz bestseller UF-OLT GPON GIGABIT PASYWNY ŚWIATłOWODOWY TERMINAL. Jeśli chodzi o wszelkie techniczne pytania dotyczące OLT i działania terminalu, zachęcamy serdecznie do skontaktowania się z nami.

Równocześnie mamy przyjemność zachęcić Państwa do zapoznania się z innymi kategoriami naszego sklepu, w których również można znaleźć wysokiej klasy propozycje Ubiquiti Networks.

Przykładowo są to:

- ONT/ONU

- akcesoria wideo