Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Cena:
Producent:
Wybierz
Standard:
Wybierz

Liczba portów PON:
Wybierz

Liczba portów Uplink:
Wybierz

Typ obudowy:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

OLT Extralink

Większość urządzeń typu OLT projektowana jest od samego początku w taki sposób, aby nie tylko spełniać obecne zapotrzebowania budynku czy firmy, ale także przewidywać ewentualne przyszłe potrzeby. Na szczęście obecnie produkowane, innowacyjne OLT Extralink z powodzeniem nadają się do późniejszej modyfikacji i rozbudowy, dzięki swoim nowoczesnym funkcjom. Decydując się więc na konkretny Extralink OLT z naszej oferty, mogą Państwo brać pod uwagę nie tylko konkretne cechy montażowe i gwarancyjne produktu, ale także jego cenę. Dzięki szerokiej gamie produktów możliwe jest sięgnięcie po takie urządzenia rozgałęziające sygnał, które nie będą generowały żadnych strat w jakości sygnału, co przy światłowodach jest decydujące.

Jak nie stracić na jakości połączeń światłowodowych stosując OLT Extralink

Markowe urządzenia i akcesoria Extralink spotkać można nie tylko w projektowaniu i instalowaniu infrastruktury światłowodowej, ale bez wątpienia jest to główny segment funkcjonowania tej marki. Ma ona ogromne doświadczenie w projektowaniu urządzeń oraz sięga po najlepsze materiały i nowoczesne rozwiązania przy tworzeniu takich urządzeń jak Extralink OLT.

Proponujemy Państwu szeroki wybór takich maszyn, z których prawie każde wyposażona jest chociażby w unikalny, podnoszący bezpieczeństwo pracy i korzystania z sieci, podwójny zasilacz redundantny. Decydując się na montaż takiej maszyny, klient może mieć pewność, że dokonał słusznego wyboru i cieszyć się wieloletnią nieskazitelną pracą światłowodu.

Pozostałe innowacyjne produkty Extralink, które również mogą Państwa zainteresować, to m.in.:

- splittery światłowodowe
- pigtaile światłowodowe