Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Standard:
Wybierz

Liczba portów PON:
Wybierz

Liczba portów Uplink:
Wybierz

Typ obudowy:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

OLT Extralink

Większość urządzeń typu OLT projektowana jest od samego początku w taki sposób, aby nie tylko spełniać obecne zapotrzebowania budynku czy firmy, ale także przewidywać ewentualne przyszłe potrzeby. Na szczęście obecnie produkowane, innowacyjne OLT Extralink z powodzeniem nadają się do późniejszej modyfikacji i rozbudowy, dzięki swoim nowoczesnym funkcjom. Decydując się więc na konkretny Extralink OLT z naszej oferty, jak na przykład model PREDATOR EPON OLT 1U 19" 8X PORTÓW GIGABIT PON 8X PORTÓW GIGABIT UPLINK 8X PORTÓW SFP, mogą Państwo brać pod uwagę nie tylko konkretne cechy montażowe i gwarancyjne produktu, ale także jego cenę. Dzięki szerokiej gamie produktów możliwe jest sięgnięcie po takie urządzenia rozgałęziające sygnał, które nie będą generowały żadnych strat w jakości sygnału, co przy światłowodach jest decydujące.

Jak nie stracić na jakości połączeń światłowodowych stosując OLT Extralink

Markowe urządzenia i akcesoria Extralink spotkać można nie tylko w projektowaniu i instalowaniu infrastruktury światłowodowej, ale bez wątpienia jest to główny segment funkcjonowania tej marki. Ma ona ogromne doświadczenie w projektowaniu urządzeń oraz sięga po najlepsze materiały i nowoczesne rozwiązania przy tworzeniu takich urządzeń jak Extralink OLT.

Proponujemy Państwu szeroki wybór takich maszyn, z których prawie każde wyposażona jest chociażby w unikalny, podnoszący bezpieczeństwo pracy i korzystania z sieci, podwójny zasilacz redundantny. Decydując się na montaż takiej maszyny, klient może mieć pewność, że dokonał słusznego wyboru i cieszyć się wieloletnią nieskazitelną pracą światłowodu.

Pozostałe innowacyjne produkty Extralink, które również mogą Państwa zainteresować, to m.in.:

- splittery światłowodowe
- pigtaile światłowodowe