Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Typ:
Wybierz

Rozdzielczość:
Wybierz

Ilość kanałów video:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Zestaw do monitoringu Iget

Urządzenia służące do monitorowania danej przestrzeni pozwalają na bieżąco śledzić ruchy i zagrożenia w obrębie budynków czy wewnątrz pomieszczeń. Wprowadzanie takich elementów jak zestaw do monitoringu Iget wpływa na zachowanie bezpieczeństwa w danym obiekcie co oczywiście przekłada się na zabezpieczenie mienia, osób i otoczenia. Dostępne w naszej ofercie zestawy służące do tworzenia sieci monitoringu charakteryzują się wysoką jakością i przystępnymi cenami.

Zestaw do monitoringu Iget – wysoka jakość i niezawodne działanie

Produkty oferowane przez nas, takie jak zestaw do monitoringu Iget wykonane są z solidnych materiałów i gwarantują łatwą obsługę oraz wygodne użytkowanie. Wyposażone są w nowoczesne rozwiązania technologiczne, dlatego też posiadają znakomite parametry i dają wiele możliwości. Aktualnie jednym z najchętniej kupowanych w naszym sklepie modeli jest IGET HOMEGUARD HGDVK46704, czyli kompletny zestaw charakteryzujący się wielozadaniowością. W składzie znaleźć można, aż 4 kamery i 2 zasilacze oraz kable oraz DVR. Iget zestaw do monitoringu zapewnia możliwość ciągłego monitorowania danego obiektu i przestrzeni w najwyższej rozdzielczości. Dodatkowo istnieje możliwość nagrywania obrazu nocą czy też bezproblemowego działania w każdą pogodę. Urządzenie umożliwia bardzo łatwą i prostą konfigurację.

Zachęcamy do zapoznania się bliżej z całą ofertą produktów marki Iget i przyjrzenia się pozostałym produktom takim jak na przykład: