Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

MIKROTIK S-C53DLC40D SFP CWDM MODULE 1.25G SM 40KM 1530NM DUAL LC-CONNECTOR DDM

Producent:
MIKROTIK
Kod producenta:
MT S-C53DLC40D
Dostępność:
18
Cena z VAT:
220,16 PLN160,70 PLN
MIKROTIK S-C53DLC40D SFP CWDM MODULE 1.25G SM 40KM 1530NM DUAL LC-CONNECTOR DDM
Opis produktu
SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm Dual LC-connector DDM
Pobierz specyfikację w PDF
Brak produktów w tej kategorii

 

Zamienniki