Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Mikrotik PWR-LINE 7400 PL7400 zasilacz z microUSB do hAP mini, hAP lite, wtyczka europejska

Producent:
MIKROTIK
Kod producenta:
PL7400
Dostępność:
13
Mikrotik PWR-LINE 7400 PL7400 zasilacz z microUSB do hAP mini, hAP lite, wtyczka europejska
Opis produktu

Mikrotik PWR-LINE 7400 PL7400 to inteligentny zasilacz z wbudowanym kablem micro USB, który dodaje funkcjonalność powerline do istniejących routerów. Urządzenia serii PWR-LINE umożliwiają łączność Ethernetową pomiędzy obsługiwanymi urządzeniami za pośrednictwem zwykłych linii energetycznych. Po podłączeniu do tego samego obwodu elektrycznego, urządzenia PWR nawiążą połączenie Ethernet przy użyciu standardu homeplug AV.

PL6400 i PL7400 są przeznaczone dla produktów MikroTik z portem microUSB, takich jak hAP mini lub hAP lite. Podłącz PL6400 lub PL7400 do gniazdka elektrycznego, a następnie podłącz kabel USB do zasilania obsługiwanego urządzenia MikroTik. Jeśli zrobisz to samo z innym urządzeniem kompatybilnym z PWR-LINE gdzieś dalej w Twojej firmie, urządzenia te utworzą połączenie bez konieczności instalowania jakichkolwiek kabli LAN.

 

Kod produktu

PL7400

PL6400

Chipset PLC

AR7420

QCA6410

Pamięć

1 MB Flash

Typ portu

microUSB

Szybkość transmisji danych

100 Mbit

Typ kabla

USB

Długość kabla

150 cm

Wspierany zakres napięcia

100 V - 240 V

Wymiary

50 x 68 x 33 mm

Temperatura pracy

-20°C .. +60°C

Typ wtyczki

Typ C (powszechnie stosowane w Europie, Ameryce Południowej i Azji)

Typ A (powszechnie stosowane w USA, Kanadzie, Meksyku, Tajlandii i Kanadzie)

 

WAŻNE!

Aby włączyć funkcjonalność PWR-LINE, urządzenie MikroTik będzie musiało mieć zainstalowany RouterOS v6.44 lub nowszą wersję oprogramowania.

Obsługiwane urządzenia

hAP lite (RB941-2nD), hAP lite tower (RB941-2nD-TC), hAP mini (RB931-2nD), mAP (RBmAP2nD) i mAP lite (RBmAPL-2nD). Urządzenie jest również w pełni kompatybilne z urządzeniami AP PWR-LINE.

Jak to działa?

PWR-Line jest zamiennym zasilaczem dla routera MikroTik zasilanego przez microUSB. Jest on kompatybilny ze wszystkimi najnowszymi urządzeniami zasilanymi z microUSB firmy MikroTik, prosta aktualizacja oprogramowania do wersji v6.44+ umożliwia tę funkcję (obsługiwaną przez wspomniane urządzenia z numerami seryjnymi kończącymi się na /9xx. Funkcjonalność PWR-LINE jest również obsługiwana przez niektóre z wcześniej wyprodukowanych urządzeń - jeśli posiadasz urządzenie z numerem seryjnym kończącym się na /8xx , uaktualnij do wersji 6.44 i sprawdź, czy pojawi się interfejs PWR-LINE).

Wystarczy zabrać stary zasilacz microUSB i zastąpić go adapterem PWR-Line. Urządzenie jest nadal zasilane z USB, ale teraz zyskuje nowy interfejs Ethernet, który działa poprzez sieć elektryczną. Podłącz inne urządzenie PWR-Line gdzieś w swoim mieszkaniu, a urządzenia zostaną połączone razem, co pozwoli Ci rozszerzyć zasięg sieci bezprzewodowej lub po prostu ułatwi łączność pomiędzy różnymi pomieszczeniami, bez konieczności układania jakiegokolwiek okablowania.


Pobierz specyfikację w PDF
Brak produktów w tej kategorii