Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Typ złącza 1:
Wybierz

Typ złącza 2:
Wybierz

Rodzaj transmisji:
Wybierz

Ilość włókien:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Ubiquiti Networks - media konwertery

Przesyłanie sygnału internetowego w wielomodowych włóknach nie byłoby możliwe, gdyby nie media konwertery Ubiquiti Networks – które mamy przyjemność Państwu zaprezentować w niniejszej, wyspecjalizowanej kategorii. Nasza propozycja wyróżnia się najwyższej jakości wykonaniem – bowiem sygnowana jest logo marki Ubiquiti Networks – to gwarancja solidności, dlatego cieszymy się będąc głównym dystrybutorem produktów UBNT w Europie. Co takiego mają w sobie te markowe media konwertery, czego brak konkurencyjnym?

Media Konwertery Ubiquiti Networks – pewność i gwarancja

Dzięki nim zmiana medium przewodzącego jest dziecinnie prosta, choć samo urządzenie jest bardzo zaawansowane. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż są bardzo zautomatyzowane w swoich działaniach, przez co dużo bardziej wygodne do zastosowania. Idealnym przykładem możliwości oferowanych przez nas media konwerterów jest media konwerter MEDIA KONWERTER Z POE F-POE – niezawodne urządzenie, cieszące się niezmierną popularnością. Sprawdza poprawność danych i nie zapomina o odpowiednim ustawieniu prędkości i trybu transmisji – kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie zadowalają się byle jakością. Warto również zwrócić uwagę na to, że oferowane przez nas media konwertery są wzbogacone o funkcjonalne diody – niezbędne do tego, by móc w każdej chwili monitorować ich pracę.

Być może zainteresuje Państwa także i inna kategoria produktów Ubiquiti Networks, które można znaleźć w naszym sklepie. Polecamy zajrzeć tutaj:

- OLT

- ONT/ONU


W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu!