Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Rodzaj uchwytu:
Wybierz

Kompatybilny z marką:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Extralink - maszty i uchwyty montażowe

Aby móc prawidłowo odbierać sygnał telewizyjny lub internetowy, konieczne jest odpowiednie zamontowanie anteny. Dlatego w ofercie naszego sklepu znalazły się wysokiej jakości maszty i uchwyty montażowe Extralink, dzięki którym można bez problemu zainstalować antenę. Istotne jest to, że zapewniają one odpowiedni poziom mocowania, który z pewnością wytrzyma nawet trudne warunki atmosferyczne i silne wiatry.

Jeżeli poszukujecie Państwo odpowiedniego mocowania dla swojej anteny i zależy Wam na produkcie najwyższej jakości, który spełni wszystkie oczekiwania, nasza oferta jest skierowana właśnie do Państwa. Zachęcamy więc do poznania naszej bogatej oferty rozwiązań do montażu anteny.

Wysokiej jakości ocynkowana stal i długie ramię – Extralink maszt i uchwyt montażowy dla klientów, którym zależy na trwałości

Trwały i solidny maszt i uchwyt montażowy murowy/balkonowy S150 Extralink to idealne rozwiązanie w przypadku konieczności zamontowania anteny. Oferowany produkt od lat jest w sprzedaży i niezmiennie cieszy się ogromnym powodzeniem. Materiał jest niezwykle solidny i wytrzymały na różne warunki. Idealnie nadaje się montażu anteny na balkonie i w murze. Najważniejsze jest jednak to, że Extralink maszty i uchwyty montażowe są bardzo przystępne w samym montażu nie sprawiają trudności nawet osobom, które nie mają większych umiejętności technicznych. Każdy użytkownik powinien poradzić sobie z jego obsługą.

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą innych produktów marki Extralink:

- akcesoria światłowodowe
- puszki i mufy