Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Kontakt

Telefony kontaktowe:

tel. 34 361 04 48

tel. 34 387 20 45

 

W sprawach serwisowych (RMA) i zgłoszonego uszkodzonego sprzętu

prosimy dzwonić pod numer:

tel. +48 508 974 399

 

 

Infolinia pomocy technicznej (godz: 9:00 - 17:00):

tel. 508 975 492


Dane kontaktowe:

 

 

Łukasz

e-mail: lukasz@anteny24.pl

2600138






2383.png

 

Magda

e-mail: magda@anteny24.pl




2383.png

 

Maciej

e-mail: anteny24@wp.pl

9338212

2383.png

Oskar

e-mail: oskar@anteny24.pl

2798918

2383.png

Ayna

e-mail: ayna@anteny24.pl



2386.png

Paweł

e-mail: pawel@anteny24.pl

3494100

2383.png

Lucyna

e-mail: lucyna@anteny24.pl

2384.png

Monika

e-mail: monikabula@o2.pl

2383.png

Justyna

e-mail: justyna@anteny24.pl

2383.png

Piotr

e-mail: peter@anteny24.pl

55840073

 

2383.png

Łukasz Wabnic

e-mail: wabnic@anteny24.pl

2383.png

Paulina

e-mail: paulina@anteny24.pl

1314198

2383.png

SERWIS

e-mail: serwis@anteny24.pl

2383.png