Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Kontakt

Telefony kontaktowe:
tel. +48 34 361 04 48

W sprawach serwisowych (RMA) i zgłoszonego uszkodzonego sprzętu
prosimy dzwonić pod numer:
tel. +48 508 974 399

Infolinia pomocy technicznej (godz: 9:00 - 17:00):
tel. +48 508 975 492


Nasi konsultanci:

 

Łukasz

e-mail: lukasz@anteny24.pl

2600138

2383.png

 

Magda

e-mail: magda@anteny24.pl


2383.png

 

Maciej

e-mail: anteny24@wp.pl

9338212

2383.png

Oskar

e-mail: oskar@anteny24.pl

2798918

2383.png

Ayna

e-mail: ayna@anteny24.pl

2386.png

Paweł

e-mail: pawel@anteny24.pl

3494100

2383.png

Lucyna

e-mail: lucyna@anteny24.pl

tel: +7 925 325 8004

2384.png

 

Monika

e-mail: monikabula@o2.pl

 

2383.png

 

Justyna

e-mail: justyna@anteny24.pl

 

2383.png

 

Piotr

e-mail: peter@anteny24.pl

55840073

2383.png

Sara

e-mail: sara@anteny24.pl

tel: +39 392 268 4071

19013.png

Paulina

e-mail: paulina@anteny24.pl

1314198

2383.png

Mahmut Ulucan

e-mail: mahmut@anteny24.pl

tel: 00905333641125

16265.png

Piotr Borowski

e-mail: piotr@anteny24.pl

63579241

2383.png

SERWIS

e-mail: serwis@anteny24.pl

2383.png