Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Do montażu:
Wybierz

Liczba włókien:
Wybierz

Rodzaj włókna:
Wybierz

Średnica kabla:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Extralink - kable światłowodowe

Światłowód to technologia, która staje się coraz bardziej powszechna nie tylko dzięki nowym inwestycjom czy budynkom, które od samego początku projektowane są pod taką infrastrukturę teletechniczną. Bardzo często także kable światłowodowe Extralink układane są w obiektach bardziej leciwych, które doczekały się swojego czasu na modernizację czy remont generalny i wymiana okablowania na takie światłowodowe jest możliwe i wskazane. Światłowód to technologia nie tylko pozwalająca na udostępnienie bardzo szybkiego Internetu.

Kabel światłowodowy Extralink w rozmaitych wersjach – dla inwestora, administratora, instalatora i użytkownika końcowego

Światłowód taki jak Extralink 2F Aerial pozwala przesyłać najróżniejsze dane na ogromne odległości – bez strat i zakłóceń sygnału – a to jest w tej technologii najważniejsze. Aby jednak instalacja światłowodowa mogła działać perfekcyjnie i bez zarzutu, musi być nie tylko prawidłowo zaprojektowana i wykonana, ale również wyposażona w Extralink kable światłowodowe odpowiedniej klasy i z najlepszymi możliwymi parametrami.

Oczywiście wybór takiego kluczowego elementu całej instalacji, jakim jest Extralink kabel światłowodowy, powinien być poprzedzony stosownym porównaniem oferty. Dzięki zgromadzeniu przez nas w jednym miejscu wszystkich najatrakcyjniejszych propozycji firmy Extralink, mogą Państwo szybko porównać ze sobą zarówno cenę jak i jakość oferowanych kabli światłowodowych.

Oferta Extralink to nie tylko kable światłowodowe, ale również inne ciekawe, profesjonalne i innowacyjne rozwiązania, do których przejrzenia zachęcamy:

- patchcordy światłowodowe
- adaptery światłowodowe