Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Producent:
Wybierz
Rodzaj ekranowania:
Wybierz

Typ kabla:
Wybierz

Długość:
Wybierz

Do montażu:
Wybierz

Powłoka zewnętrzna:
Wybierz

Kategoria:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Kable miedziane LAN


W dzisiejszych czasach posiadanie sieci bezprzewodowej jest pewnego rodzaju standardem. Zarówno w miejscu pracy, jak i w domach. Dzięki niej możemy w swobodny sposób korzystać z Internetu i to przy dużej liczbie użytkowników. Obecnie  wyzwaniem jest raczej zwiększanie wydajności i szybkości transferu danych. Taka sytuacja jest możliwa także dzięki odpowiednim komponentom instalacji sieciowej. Jednym z kluczowych elementów jest właściwe okablowanie. W tej kategorii znajdziesz kable miedziane LAN od sprawdzonych i solidnych producentów.


Kable miedziane LAN dla sprawnego działania sieci


Decydując się na zakup kabli miedzianych LAN, trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii. Pierwszą z nich jest to, czy kable są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Kable powinny charakteryzować się wysoką tolerancją na odkształcenia. Wpływa to w znaczny sposób na stabilność łącza. Następną to, czy ich struktura eliminuje ryzyko wstępowania zakłóceń. Równie ważnym zagadnieniem jest wybór ekranowania – FTP, UTP czy S/FTP.

Kable miedziane LAN pozwalają na pełnowartościową transmisję danych. Dzięki nim możemy korzystać z dobrodziejstw Internetu. Kable miedziane LAN, które możesz znaleźć w sklepie Anteny24.pl, są gwarantem dobrze działającej sieci.


Extralink - kable miedziane LAN


Stworzenie lokalnej sieci komputerowej wymaga doskonałej jakości kabli, które będą trwałe i idealnie będą przewodziły sygnał. W naszym sklepie oferujemy Państwu doskonałe kable miedziane LAN do użytku zewnętrznego, które idealnie sprawdzą się przy takiej sieci. Przewody wykonane są z czystej miedzi, a sam kabel jest ekranową folią aluminiową i posiada żyłę uziemiającą.

Jeżeli chcecie Państwo stworzyć własną sieć LAN i zależy Wam na najlepszych jakościowo rozwiązaniach, warto zapoznać się z naszą ofertą okablowania tego producenta. Opakowanie zawiera dodatkowo samo rozwijalną rolkę, dzięki której nie ma obaw o poplątanie się kabla podczas prac. Kabel jest odporny na trudne warunki atmosferyczne i różne, skrajne temperatury.

 

Doskonała jakość sygnału i trwałość – Extralink kable miedziane LAN dla klientów indywidualnych oraz firm


Solidny i wytrzymały – kabel miedziany LAN Extralink CAT5E FTP (F/UTP) to najlepsze rozwiązanie w przypadku tworzenia domowej lub biurowej sieci komputerowej. Producent to firma od lat wiodąca na rynku akcesoriów LAN oraz innych. Specjalizuje się w nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązaniach. Również Extralink kabel miedziany LAN wykonany jest w nowoczesnej technologii, dzięki czemu jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, które mogą się zawsze przytrafić w warunkach zewnętrznych, nawet podczas prac montażowych.

Serdecznie zachęcamy Państwa do poznania naszej bogatej oferty innych produktów Extralink:

- kable światłowodowe
- akcesoria Rack

 

Kable miedziane LAN - Ubiquiti Networks


Sieć internetowa to must-have każdej firmy czy gospodarstwa domowego, ale mało który użytkownik ma świadomość, jak wiele pomniejszych elementów składa się na skuteczne i wydajne dostarczanie Internetu do odbiorcy końcowego. Jednym z tych elementów są kable miedziane LAN Ubiquiti Networks. My, jako specjaliści tematu nie mogliśmy pominąć ich roli i umieściliśmy w naszej ofercie. Wybierając nasze propozycje, sygnowane znakomitą marką Ubiquiti Networks można mieć pewność, iż podejmuje się najlepszą możliwą decyzję.

 

Ubiquiti Networks kable miedziane LAN dla wymagających


Oferowane przez nas kable miedziane LAN Ubiquiti Networks, a w tym przede wszystkim bestseller TOUGHCable PRO TCL1 CAT 5E TC-PRO to pełna odporność na warunki atmosferyczne i to nawet te naprawdę ciężkie. Dzięki nim nie trzeba się martwić o to, że z powodu niesprzyjającej pogody połączenie z Internetem zostanie przerwane awarią kabla. Z tymi propozycjami to niemożliwe. To klasa najwyższa, bo przemysłowa – o niezwykłej wydajności. Wysokie parametry przedkładanych kabli zapewniają też jeszcze lepszą stabilność łącza oraz szybkość odbierania danych. Ogólna wydajność kablowa łączy także będzie na wyższym poziomie – jeśli postawi się na którąś z naszych propozycji marki Ubiquiti Networks, której to jesteśmy głównym europejskim dystrybutorem. To pewny i bezpieczny wybór, a do tego w naprawdę okazyjnej cenie.

 

Polecamy także Państwu zapoznać się z naszymi innymi kategoriami wyrobów tego producenta:

- Akcesoria LAN

- Urządzenia przeciwprzepięciowe