Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Producent:
Wybierz
Rodzaj ekranowania:
Wybierz

Typ kabla:
Wybierz

Długość:
Wybierz

Do montażu:
Wybierz

Powłoka zewnętrzna:
Wybierz

Kategoria:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Kable miedziane LAN


W dzisiejszych czasach posiadanie sieci bezprzewodowej jest pewnego rodzaju standardem. Zarówno w miejscu pracy, jak i w domach. Dzięki niej możemy w swobodny sposób korzystać z Internetu i to przy dużej liczbie użytkowników. Obecnie  wyzwaniem jest raczej zwiększanie wydajności i szybkości transferu danych. Taka sytuacja jest możliwa także dzięki odpowiednim komponentom instalacji sieciowej. Jednym z kluczowych elementów jest właściwe okablowanie. W tej kategorii znajdziesz kable miedziane LAN od sprawdzonych i solidnych producentów.

Kable miedziane LAN dla sprawnego działania sieci


Decydując się na zakup kabli miedzianych LAN, trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii. Pierwszą z nich jest to, czy kable są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Kable powinny charakteryzować się wysoką tolerancją na odkształcenia. Wpływa to w znaczny sposób na stabilność łącza. Następną to, czy ich struktura eliminuje ryzyko wstępowania zakłóceń. Równie ważnym zagadnieniem jest wybór ekranowania – FTP, UTP czy S/FTP.


Kable miedziane LAN – kluczowy element


Kable miedziane LAN pozwalają na pełnowartościową transmisję danych. Dzięki nim możemy korzystać z dobrodziejstw Internetu. Kable miedziane LAN, które możesz znaleźć w sklepie Anteny24.pl, są gwarantem dobrze działającej sieci.