Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Rodzaj ekranowania:
Wybierz

Typ kabla:
Wybierz

Długość:
Wybierz

Do montażu:
Wybierz

Powłoka zewnętrzna:
Wybierz

Kategoria:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Extralink - kable miedziane LAN

Stworzenie lokalnej sieci komputerowej wymaga doskonałej jakości kabli, które będą trwałe i idealnie będą przewodziły sygnał. W naszym sklepie oferujemy Państwu doskonałe kable miedziane LAN do użytku zewnętrznego, które idealnie sprawdzą się przy takiej sieci. Przewody wykonane są z czystej miedzi, a sam kabel jest ekranową folią aluminiową i posiada żyłę uziemiającą.

Jeżeli chcecie Państwo stworzyć własną sieć LAN i zależy Wam na najlepszych jakościowo rozwiązaniach, warto zapoznać się z naszą ofertą okablowania tego producenta. Opakowanie zawiera dodatkowo samo rozwijalną rolkę, dzięki której nie ma obaw o poplątanie się kabla podczas prac. Kabel jest odporny na trudne warunki atmosferyczne i różne, skrajne temperatury.

Doskonała jakość sygnału i trwałość – Extralink kable miedziane LAN dla klientów indywidualnych oraz firm

Solidny i wytrzymały – kabel miedziany LAN Extralink CAT5E FTP (F/UTP) to najlepsze rozwiązanie w przypadku tworzenia domowej lub biurowej sieci komputerowej. Producent to firma od lat wiodąca na rynku akcesoriów LAN oraz innych. Specjalizuje się w nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązaniach. Również Extralink kabel miedziany LAN wykonany jest w nowoczesnej technologii, dzięki czemu jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, które mogą się zawsze przytrafić w warunkach zewnętrznych, nawet podczas prac montażowych.

Serdecznie zachęcamy Państwa do poznania naszej bogatej oferty innych produktów Extralink:

- kable światłowodowe
- akcesoria Rack