Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Typ urządzenia:
Wybierz

Rodzaj połączenia:
Wybierz

Rodzaj czujnika:
Wybierz

Typ urządzenia:
Wybierz

Rodzaj połączenia:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Inteligentny dom Fibaro

Stworzenie we własnym domu pełnego komfortu i wygody, a także zapewnienie bezpieczeństwa jeszcze nigdy nie było tak proste jak dzisiaj. Otóż możliwe jest to dzięki nowoczesnej technologii,  urządzeniom takim jak Inteligentny dom Fibaro. Wyposażenie mieszkania lub domu w takie urządzenia pozwala mieć pełną kontrolę nad tym co dzieje się w każdym pomieszczeniu, a także umożliwia wygodne sterowanie różnymi elementami nawet na odległość. W ofercie naszego sklepu znaleźć możecie Państwo liczne produkty, które wspólnie tworzą prawdziwie Inteligentny dom.

Cena z VAT: 228,64 PLN

Inteligentny dom Fibaro – nowoczesna technologia w małym rozmiarze

Jednymi z ciekawszych produktów, które znaleźć możecie Państwo w ofercie naszego sklepu są Fibaro Inteligentny dom, które cieszą się znakomitymi opiniami. Nic dziwnego bowiem marka Fibaro znana jest na całym świecie ze swojej wysokiej jakości i niezawodności, a także nowoczesnego podejścia technologicznego. Aktualnie, produktem cieszącym się w naszym sklepie największą uwagą jest model FIBARO MOTION SENSOR FGMS-001. Jest to topowy czujnik ruchu, którego parametry wpływają na niezawodne funkcjonowanie. Co ważne, ten produkt pochodzący prosto od marki Fibaro Inteligentny dom charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, a jednocześnie bardzo zaawansowaną technologią. Czujnik odbiera nawet najmniejszy ruch, dlatego zapewnia bezpieczeństwo i wygodę każdego dnia. Ponadto, możliwe jest także mierzenie w ramach urządzenia temperatury, a także korzystanie z czujnika światła.

Zachęcamy do zapoznania się z całą gamą produktów Inteligentny dom od marki Fibaro dostępnych w naszym sklepie, a są to między innymi:

  • czujniki dymu
  • czujniki wody
  • czujniki światła