Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Cena:
Producent:
Wybierz
Liczba końcówek:
Wybierz

Złącza:
Wybierz

Technologia:
Wybierz

Średnica kabla:
Wybierz

Długość:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

 

Splittery Extralink
Splittery optyczne to urządzenia służące do podziału mocy sygnału optycznego, doprowadzonego do wejścia elementu, na kilka równorzędnych torów (w zależności od rodzaju splittera np. na 2, 4, 8, 16 , 32 lub 64 ścieżki). Znajdują zastosowanie w sieciach FTTx, sieciach PON, sieciach LAN, MAN, WAN lub w sieciach kablowych CATV. W sklepie anteny24.pl znajdą Państwo wysokiej klasy splittery Extralink, w tym splitter
do podziału mocy optycznej na 8 symetrycznych torów EXTRALINK 1:8 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1.5M. Wyróżnia się on stabilną pracą w zakresie pasma od 1260 – 1650 nm oraz rozmiarami, które pozwalają na jego instalację w przełącznikach optycznych. Włókna o długości 1,5 metra każde zakończone są złączami SC/APC.

Splittery Extralink

 

Splittery optyczne to urządzenia służące do podziału mocy sygnału optycznego, doprowadzonego do wejścia elementu, na kilka równorzędnych torów (w zależności od rodzaju splittera np. na 2, 4, 8, 16 , 32 lub 64 ścieżki). Znajdują zastosowanie w sieciach FTTx, sieciach PON, sieciach LAN, MAN, WAN lub w sieciach kablowych CATV. W sklepie anteny24.pl znajdą Państwo wysokiej klasy splittery Extralink, w tym splitter do podziału mocy optycznej na 8 symetrycznych torów EXTRALINK 1:8 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1.5M. Wyróżnia się on stabilną pracą w zakresie pasma od 1260 – 1650 nm oraz rozmiarami, które pozwalają na jego instalację w przełącznikach optycznych. Włókna o długości 1,5 metra każde zakończone są złączami SC/APC.

 

Urządzenia do podziału mocy sygnału optycznego – splittery Extralink
Splittery, nazywane też rozdzielaczami, to pasywne elementy toru światłowodowego. Dostępne na naszej stronie urządzenia do podziału mocy sygnału optycznego odznacza precyzyjna, wysoka jakość wykonania, stabilność temperaturowa, niska tłumienność oraz równomierność podziału i powtarzalność parametrów. Oferowane przez nas Splittery Extralink wykonano w technologii PLC, która umożliwia symetryczny podział mocy optycznej, a dodatkowo gwarantuje wysokie parametry optyczne przy niewielkich rozmiarach. Oprócz splitterów na naszej stronie znajdą Państwo również: - urządzenia zasilające, ładowarki i baterie Extralink; - złączki Extralink.

Urządzenia do podziału mocy sygnału optycznego – splittery Extralink

Splittery, nazywane też rozdzielaczami, to pasywne elementy toru światłowodowego. Dostępne na naszej stronie urządzenia do podziału mocy sygnału optycznego odznacza precyzyjna, wysoka jakość wykonania, stabilność temperaturowa, niska tłumienność oraz równomierność podziału i powtarzalność parametrów. Oferowane przez nas Splittery Extralink wykonano w technologii PLC, która umożliwia symetryczny podział mocy optycznej, a dodatkowo gwarantuje wysokie parametry optyczne przy niewielkich rozmiarach.

Oprócz splitterów na naszej stronie znajdą Państwo również:

- urządzenia zasilające, ładowarki i baterie Extralink

- złączki Extralink