Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Cena:
Producent:
Wybierz
Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

 

Spawarki światłowodowe
Spawanie jest podstawową metodą trwałego łączenia światłowodów. Metoda wymaga dużych umiejętności od osoby wykonującej czynność, ale również użycia precyzyjnego urządzenia. Spawanie światłowodów daje najbardziej wydajną jakość połączenia i jest wykorzystywane wszędzie tam, gdzie istotne jest, aby straty w połączeniach były jak najmniejsze. W sklepie antenty24.pl oferujemy specjalistyczne, najwyższej klasy spawarki światłowodowe w dobrych cenach. Wszystkie produkty dostępne na naszych stronach internetowych to wysokiej jakości sprzęt do profesjonalnego użytku, a ceny urządzeń uzależnione są od parametrów i właściwości danej spawarki światłowodowej.

Extralink – spawarki światłowodowe

 

 

Trwałe łączenie kabli światłowodowych możliwe jest dzięki profesjonalnym i precyzyjnym urządzeniom, jakimi są spawarki do światłowodów. Na stronie anteny24.pl znajdą Państwo przeznaczony do spawania światłowodowego, wysokiej klasy sprzęt Extralink, w korzystnych propozycjach cenowych. Spawarki światłowodowe łączą kable poprzez zgrzewanie specjalnie przygotowanych końcówek w łuku elektrycznym. Dzięki zastosowaniu tej metody światło przechodzące przez łączone włókna nie ulega rozproszeniu, dlatego można uzyskać najbardziej wydajną jakość połączenia. Urządzenia Extralink do światłowodów wyróżniają się innowacyjnymi technologiami, znakomitym wykonania oraz dobrym stosunkiem ceny w odniesieniu do najwyższej jakości produktów.

Cena z VAT: 18 191,67 PLN

Cena z VAT: 9 095,83 PLN

Cena z VAT: 10 088,11 PLN

Cena z VAT: 13 643,77 PLN

Cena z VAT: 19 128,89 PLN

 

Duży wybór profesjonalnych spawarek światłowodowych
Dobra spawarka do światłowodów powinna cechować się m.in. łatwością obsługi oraz odpowiednią wydajnością. Ważny dla użytkowników pozostaje również odpowiedni stosunek ceny do jakości urządzenia. Wśród naszego asortymentu znaleźć można m.i.n. spawarkę światłowodową EXTRALINK DVP-740 FUSION SPLICER, która charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami, jest również lekka i wyposażona w monitor LCD, co wpływa na poprawę komfortu pracy. Proponowana spawarka światłowodowa odporna jest na wstrząsy oraz spadki napięcia.
Poza spawarkami do światłowodów, na naszej stronie internetowej znajdą Państwo również inne produkty w korzystnych cenach:
- splittery,
- systemy wideo IP.

Spawarki światłowodowe Extralink

 

Pośród znakomitej jakości spawarek do światłowodów Extralink warto zwrócić szczególną uwagę na urządzenie EXTRALINK DVP-740 FUSION SPLICER. Jest to bardzolekka i kompaktowa spawarka światłowodowa, wyposażona w kolorowy, 4,3-calowy wyświetlacz LCD. Urządzenie odporne jest na wstrząsy i spadki napięcia, co gwarantuje duży komfort pracy. Wszystkie spawarki światłowodowe Extralink, które dostępne są w sklepie anteny24.pl są łatwe w obsłudze i wydajne. Ceny poszczególnych urządzeń różnią się w zależności od parametrów, jakimi dysponuje dany model.

W ofercie posiadamy nie tylko spawarki światłowodowe Extralink, zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami, dostępnymi w przystępnych cenach:

- splitterami,

 

- urządzeniami zasilającymi, ładowarkami, bateriami.