Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Extralink pigtail SC/APC SM 900um G.657A 2m

Producent:
EXTRALINK
Kod producenta:
EX.1919
Dostępność:
duża ilość
Extralink pigtail SC/APC SM 900um G.657A 2m
Opis produktu
Typ wtyku SC/APC
Długość 2m
Minimalny promień zgięcia 10 mm
Tłumienność losowa średnia IL 0.15 dB
Reflektancja RL APC >60 dB
Wytrzymałość włókna >9 N
Temperatura pracy -40 ~ +85 °C
Rodzaj włókna G.657A1
Średnica włókna 0.9mm
Powłoka PVC
Pigtail Extralink ze złączem SC/APC wykonany jest na włóknie jednomodowym G.657A, które jest dedykowane dla technologii FTTx. Włókno to cechuje się zmniejszonym promieniem gięcia bez wzrostu tłumienności.Jest to bardzo ważna cech podczas budowy sieci FTTx, ze względu na dużą liczbę zmian kierunku prowadzenia linii optycznej oraz małogabarytowych szafek i skrzynek rozdzielczych. Pigtail znajduje głownie zastosowania przy zakończeniach kabli klienckich w gniazdkach u klienta oraz końcowym elemencie rozdzielczym.
Dane techniczne
  • ·
    Końcówki: SC/APC
  • ·
    Długość: 2m
  • ·
    Średnica: 0,9 mm
Pobierz specyfikację w PDF
Brak produktów w tej kategorii