Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Cena:
Producent:
Wybierz
Rodzaj uchwytu:
Wybierz

Kompatybilny z marką:
Wybierz

Typ:
Wybierz

Rozdzielczość:
Wybierz

Ilość kanałów video:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

 

Maszty do anten i zestawy montażowe Extralink
Extralink to firma specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy urządzeń, a także akcesoriów, w tym masztów do anten oraz zestawów montażowych niezbędnych przy budowaniu wydajnych sieci bezprzewodowych. To, co wyróżnia produkty Extralink to znakomita jakość wykonania, wysoka precyzja, wykorzystanie trwałych i odpornych materiałów oraz zastosowanie najnowszych technologii. Sklep internetowy anteny24.pl proponuje szeroki wachlarz anten i zestawów montażowych Extralink. W ofercie
posiadamy m.in. uchwyty antenowe, maszty, łączniki masztów, uchwyty dachowe, murowe, balkonowe czy cybanty. Gwarantujemy duży wybór wysokiej klasy produktów w korzystnych cenach.

Maszty do anten i zestawy montażowe Extralink

Extralink to firma specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy urządzeń, a także akcesoriów, w tym masztów do anten oraz zestawów montażowych niezbędnych przy budowaniu wydajnych sieci bezprzewodowych. To, co wyróżnia produkty Extralink to znakomita jakość wykonania, wysoka precyzja, wykorzystanie trwałych i odpornych materiałów oraz zastosowanie najnowszych technologii. Sklep internetowy anteny24.pl proponuje szeroki wachlarz anten i zestawów montażowych Extralink. W ofercie posiadamy m.in. uchwyty antenowe, maszty, łączniki masztów, uchwyty dachowe, murowe, balkonowe czy cybanty. Gwarantujemy duży wybór wysokiej klasy produktów w korzystnych cenach.

 

Szeroki wybór zestawów montażowych oraz masztów do anten Extralink
Maszty do anten oraz zestawy montażowe Extralink to produkty wytrzymałe i niezawodne. Z pewnością sprawdzą się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Oprócz znakomitego wykonania i bardzo korzystnych cen są łatwe w montażu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez anteny24.pl. Posiadamy m.in. cybanty (obejmy zaciskowe na rury) o różnych średnicach drutu i rozmiarach gwinta, dystans stelażu zapasu kabla, łączniki oraz uchwyty masztów (uchwyty murowe, balkonowe, dachowe) oraz maszty. Oprócz zestawów montażowych i masztów do anten znajdą Państwo w naszym sklepie również: - moduły SFP Extralink; - moduły CWDM Extralink.

Szeroki wybór zestawów montażowych oraz masztów do anten Extralink

Maszty do anten oraz zestawy montażowe Extralink to produkty wytrzymałe i niezawodne. Z pewnością sprawdzą się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Oprócz znakomitego wykonania i bardzo korzystnych cen są łatwe w montażu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez anteny24.pl. Posiadamy m.in. cybanty (obejmy zaciskowe na rury) o różnych średnicach drutu i rozmiarach gwinta, dystans stelażu zapasu kabla, łączniki oraz uchwyty masztów (uchwyty murowe, balkonowe, dachowe) oraz maszty.

Oprócz zestawów montażowych i masztów do anten znajdą Państwo w naszym sklepie również:

- moduły SFP Extralink

- moduły CWDM Extralink