Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

EXTRALINK HERMES 9-PORTS UNMANAGED FIBER SWITCH 8X 1000M SFP PORTS + 1X 1000 SFP COMBO(UPLINK+RJ45)

Producent:
EXTRALINK
Kod producenta:
EX.3449
Dostępność:
17
Cena z VAT:
769,34 PLN519,31 PLN
EXTRALINK HERMES 9-PORTS UNMANAGED FIBER SWITCH 8X 1000M SFP PORTS + 1X 1000 SFP COMBO(UPLINK+RJ45)
Opis produktu

Opis: 

Extralink Hermes to niezarządzany 8 portowy Switch SFP 1000BaseFX z jednym portem Uplink Gigabit RJ45/SFP Combo. Switch posiada 8 portów SFP o przepustowości 1Gb/s. Hermes wspiera moduły SFP typu hot-plug. Może pracować z konwerterami światłowodowymi oraz z innymi urządzeniami z portami SFP. 

Idealny do zastosowania w systemach bezpieczeństwa oraz sieciach światłowodowych.



Kontrolki LED

 

LED 

Kolor

Opis

PWR 

Zielona

Świeci po podłączeniu do źródła zasilania

1~8ACT 

Zielona

Świeci się po podłączeniu kabla światłowodowego; Mruga podczas transmisji danych

9ACT 

Zielona

Świeci, gdy połączenie kabla światłowodowego lub skrętki jest prawidłowe; Mruga podczas transmisji danych



Specyfikacja techniczna

 

Parameter 

Specification 

Obsługiwane Standardy

IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet,

Długości fali

850nm/1310nm/1550nm, zależnie od użytych modułów SFP

Dystans

1000M SFP: zależnie od użytych modułów SFP

Kabel Cat.5 lub lepszy do 100 m

Porty

8x SFP: 1000 Mbps

1x port Uplink Gigabit SFP/RJ45 10/100/1000Mbps

Tablica adresów MAC

8K

Pamięć buforowa

1Mbit

Ilość błędnych bitów

<1/1,000,000,000

MTBF

100,000 godzin

Zasilanie

DC 12V / 2A

Moc

10Watts

Temperatura otoczenia podczas pracy

-10°C to 60°C

Wilgotność otoczenia podczas pracy

5%~90% niekondensująca

Wymiary

192 mm x 120 mm x 28 mm

 


Dane techniczne
  • ·
    Zarządzanie: Nie
  • ·
    Architektura sieci LAN: Gigabit Ethernet 1000 Mb/s
  • ·
    Liczba portów Gigabit: 1
  • ·
    Typ obudowy: Desktop
  • ·
    Warstwa przełączania: 2
  • ·
    Liczba portów SFP: 8, 9
  • ·
    Liczba portów PoE: Nie dotyczy
  • ·
    Moc: Brak PoE
Pobierz specyfikację w PDF
Brak produktów w tej kategorii