Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Cena:
Producent:
Wybierz
Typ produktu:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Extralink – akcesoria światłowodowe

 

Extralink jest producentem unikalnej linii produktów światłowodowych, które charakteryzują się bardzo precyzyjnym wykonaniem i trwałością. Najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie światłowodów zapewniają dużą wydajność i komfort użytkowaniasprzętu i akcesoriów proponowanych przez producenta. Na stronie anteny24.pl znajdą Państwo szeroki asortyment akcesoriów do światłowodów Extralink, które umożliwiają tworzenie wydajnych, nawet bardzo rozbudowanych sieci, m.in. wsporniki uchwyty i stelaże, haki do wieszania uchwytów, taśmy do mocowania czy naprężacze taśm. W ofercie posiadamy również akcesoria Extralink ułatwiające odpowiednią konserwację i czyszczenie elementów sprzętowych.

Cena z VAT: 4,98 PLN

 

Duży wybór akcesoriów światłowodowych
W ofercie sklepu anteny24.pl znajdą Państwo wszelkie niezbędne akcesoria do światłowodów. Proponujemy haki do wieszania uchwytów, metalowe zapinki do łączenia taśmy stalowej, wsporniki słupowe czy wysokiej konwertery miedź-światłowód z wodoodporną obudową, doskonałe do zastosowania zewnętrznego. Wśród akcesoriów światłowodowych posiadamy również wiele rodzajów uchwytów odciągowych do kabli samonośnych, m.in. UCHWYT DO MONTOWANIA KABLA MOUNTING OPTIC CABLE. Jest to wysokiej klasy uchwyt działający na zasadzie klinu, przy czym element chwytakowo-klinujący jest bezpieczny, nie powoduje rozszczelnienia poszycia kabla.
Zapraszamy również do zapoznania się z innymi, oprócz akcesoriów do światłowodów, artykułami, dostępnymi na stronie anteny24.pl:
- antenami,
- EPON.

Wysokiej klasy akcesoria światłowodowe Extralink

 

Wysoka jakość oraz duża dokładność wykonania akcesoriów do światłowodów Extralink sprawia, że jest to sprzęt niezawodny, wytrzymały i sprawdzający się w każdych warunkach. Akcesoria służące do konserwacji światłowodów, takie jak bezpyłowe chusteczki czy pojemnik na alkohol izopropylowyz precyzyjnym dozownikiem, znacznie ułatwiają czyszczenie włókien i złączy światłowodowych. Posiadamy również duży wybór rur osłonowych, wsporniki słupowe, konwertery miedź-światłowód, a także uchwyty odciągowe do światłowodowych kabli samonośnych, m.in. UCHWYT DO MONTOWANIA KABLA MOUNTING OPTIC CABLE.

Poza akcesoriami światłowodowymi posiadamy również inne produkty Extralink:

- anteny Extralink,

 

- EPON Extralink.