Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS MODULE

Producent:
EXTRALINK
Kod producenta:
EX.7799
Dostępność:
46
EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS MODULE
Opis produktu

Dane techniczne
  • ·
    Liczba końcówek: 1x4
  • ·
    Złącza: SC/APC
  • ·
    Technologia: PLC
  • ·
    Średnica kabla: 2mm
  • ·
    Długość: 1,5m
Pobierz specyfikację w PDF
Brak produktów w tej kategorii