Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

EXTRALINK 12-KOLOROWE PIGTAILE SC/UPC G.652D 12SZT

Producent:
EXTRALINK
Kod producenta:
EX.10123
Dostępność:
59
EXTRALINK 12-KOLOROWE PIGTAILE SC/UPC G.652D 12SZT
Opis produktu
Typ wtyku SC/UPC
Długość 1.5m
Minimalny promień zgięcia 10 mm
Tłumienność losowa średnia IL 0.15 dB
Reflektancja RL APC >50 dB
Wytrzymałość włókna >9 N
Temperatura pracy -40 ~ +85 °C
Rodzaj włókna G.652D
Średnica włókna 0.9mm
Powłoka PVC
Pigtail Extralink ze złączem SC/UPC wykonany jest na włóknie jednomodowym G.652D, które jest dedykowane dla technologii FTTx. Włókno to cechuje się zmniejszonym promieniem gięcia bez wzrostu tłumienności.Jest to bardzo ważna cech podczas budowy sieci FTTx, ze względu na dużą liczbę zmian kierunku prowadzenia linii optycznej oraz małogabarytowych szafek i skrzynek rozdzielczych. Pigtail znajduje głownie zastosowania przy zakończeniach kabli klienckich w gniazdkach u klienta oraz końcowym elemencie rozdzielczym.
Pobierz specyfikację w PDF
Brak produktów w tej kategorii