Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Certyfikaty

Certyfikaty Ubiquiti


Specjaliści od Ubiquiti UniFi

 

ubiquiti UEWA


Nasz zespół stawia na ciągły rozwój oraz profesjonalizm. Stale poszerzamy naszą wiedzę oraz umiejętności. Jest to niezwykle ważne, aby zapewnić profesjonalne wsparcie techniczne dla naszych Klientów.

Grono naszych specjalistów, z sukcesem ukończyło kurs Ubiquiti Enterprise Wireless Admin (UEWA), co potwierdza znajomość oferowanych przez nas rozwiązań Ubiquiti Unifi, na poziomie eksperckim.

 

Szkolenie UEWA pozwoliło zdobyć niezbędną wiedzę, dzięki której nasi specjaliści są w stanie sprostać coraz to większym oczekiwaniom w zakresie sieci bezprzewodowych.  Doskonale wiemy, że zarówno projektowanie, jak i  optymalna konfiguracja sieci WiFi opartych o system Unifi wiąże się z wieloma wyzwaniami. Nasza kadra wyspecjalizowała się w tej dziedzinie, głównie po to, aby pomóc Państwu we wszystkich problemach związanych właśnie z sieciami Ubiquiti Enterprise.

Jesteśmy pewni, że dzięki prawidłowemu rozplanowaniu, oraz optymalnej konfiguracji punktów dostępowych z seri Ubiquiti Unifi i połączenie całego systemu z kontrolerem (Ubiquiti Cloud Key, Ubiquiti Cloud Key Gen2), można stworzyć bardzo stabilną i niezwykle wydajną strukturę sieci bezprzewodowej.

 

28509.png

Certyfikat UEWA Leszek

Certyfikat UEWA Jarek

Certyfikat UEWA Jarek Jelonek

Certyfikat UEWA Paweł

Certyfikat UEWA Adrian

 

Znajomości platformy UniFi na poziomie zaawansowanym umożliwia naszym specjalistom prowadzenie profesjonalnych szkoleń dla naszych Klientów. Już niebawem udostępnimy informacje związane z terminami szkoleń oraz zakresu pojęć jakie tam bedziemy poruszać.

 

 


Ubiquiti Broadband Wireless Admin

 

UBWA

 

Nasz team nie poprzestał na UEWA!

Z przyjemnością informujemy, że z sukcesem skończyliśmy kolejne szkolenie z Ubiquiti Networks -> UBWA (Ubiquiti Broadband Wireless Admin).

Dzięki temu możemy oferować naszym Klientom, profesjonalne wsparcie z zakresu urządzeń airMAX AC, pracujących na airOS 8.

Po ukończeniu szkolenia UBWA nasi specjaliści są w stanie profesjonalnie zaprojektować, dobrać odpowiedni sprzęt oraz skonfigurowac sieć radiową punkt-punkt (PTP) jak i punkt-wielopunkt (PTMP), wykorzystując w 100% możliwości oraz rozwiązania dostępne w AP i CPE airMAX oferowanych przez Ubiquiti Networks.

 

UBWA Damian

UBWA Leszek

UBWA JArek

UBWA Jarek Jelonek

UBWA Paweł

UBWA Adrian

 

Oczywiście nasi specjaliści są cały czas żądni wiedzy i ciągle chcą rozwijać swoje umiejętności, dlatego nie kończymy na UEWA i UBWA i niebawem opublikujemy kolejne sukcesy naszego teamu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt serwis@anteny24.pl