Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Cena:
Producent:
Wybierz
Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Inteligentny dom – centrale

Inteligentne rozwiązania ułatwiają kontrolę nad wieloma domowymi systemami i urządzeniami, przy czym korzystanie z takich rozwiązań podnosi komfort i bezpieczeństwo, a może również wiązać się ze sporymi oszczędnościami. W sklepie anteny24.pl oferujemy centrale sterujące, które w prosty sposób umożliwiają zdalne sterowanie i zarządzanie alarmem, monitoringiem, bramą automatyczną, oświetleniem czy ogrzewaniem. Centrale sterujące stanowią mózg ułatwiający zarządzanie inteligentnym domem praktycznie z dowolnego miejsca Ina świecie, za pomocą komputera lub telefonu komórkowego.

 

Wysokiej jakości centrale sterujące inteligentnym domem
Centrale sterujące inteligentnym domem, które znaleźć można na stronie anteny24.pl, wyróżniają się m.in. niewielkimi rozmiarami, dużą wydajnością, szybkim procesorem i niskim zużyciem energii. Urządzenia w prosty sposób można skonfigurować samemu i dodawać do niego nowe komponenty, a dzięki przyjaznemu dla użytkownika, intuicyjnemu interfejsowi bardzo łatwo zarządzać i sterować inteligentnym domem. Bezprzewodowy system nie wymaga specjalnego projektowania całej instalacji. Proponowane przez nas centrale sterujące działają w innowacyjnym standardzie Z-Wave, dzięki któremu system inteligentnego domu jest niezawodny.
Oprócz central sterujących inteligentnym domem w naszym asortymencie znajdą Państwo również:
- czujniki,
- elementy wykonawcze.

Wysokiej jakości centrale sterujące inteligentnym domem

Centrale sterujące inteligentnym domem, które znaleźć można na stronie anteny24.pl, wyróżniają się m.in. niewielkimi rozmiarami, dużą wydajnością, szybkim procesorem i niskim zużyciem energii. Urządzenia w prosty sposób można skonfigurować samemu i dodawać do niego nowe komponenty, a dzięki przyjaznemu dla użytkownika, intuicyjnemu interfejsowi bardzo łatwo zarządzać i sterować inteligentnym domem. Bezprzewodowy system nie wymaga specjalnego projektowania całej instalacji. Proponowane przez nas centrale sterujące działają w innowacyjnym standardzie Z-Wave, dzięki któremu system inteligentnego domu jest niezawodny.Oprócz central sterujących inteligentnym domem w naszym asortymencie znajdą Państwo również:

- czujniki

- elementy wykonawcze