Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Do urządzeń:
Wybierz

Częstotliwość:
Wybierz

Zysk energetyczny:
Wybierz

Typ propagacji fali:
Wybierz

Typ złącza:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Anteny Totolink


Do prawidłowego funkcjonowania sieci bezprzewodowej niezbędne jest posiadanie odpowiedniej
anteny, która zapewni dostęp do sygnału sieciowego. Ważne jest by takie urządzenie było kompatybilne z wieloma innymi rodzajami sprzętu, który podłączyć należy do samej anteny lub adaptera czy innych. Znajdujące się w naszej ofercie anteny Totolink cechują się znakomitymi parametrami oraz wysoką jakością. Produkty te są bardzo łatwe w montażu oraz całej instalacji, a ich funkcjonowanie nie pozostawia nic do życzenia.

Wysoka jakość w przystępnej cenie - anteny Totolink

Zarówno w adapterach sieci bezprzewodowej jak też bezprzewodowych routerach stosować można bez problemu Anteny Totolink wyróżniające się niską awaryjnością i doskonałymi parametrami. Flagowym produktem marki jest aktualnie TOTOLINK A011 czyli antena dookólna posiadająca bardzo wysoki zysk. Urządzenie to zapewnia znakomity sygnał sieciowy i jest bardzo proste w montażu. Sygnał sieci jest bardzo szeroki i niezakłócony dzięki czemu użytkownicy mogą komfortowo korzystać z sieci. Totolink anteny są nie tylko bardzo wydajne, ale i dostępne w naszym sklepie w bardzo przystępnych cenach. Część z nich nie wymaga żadnej konfiguracji co stanowi wygodne rozwiązanie. Anteny Totolink spełniają oczekiwania i wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zachęcamy Państwa, aby w wolnej chwili przyjrzeć się także innym proponowanym przez nas produktom takim jak na przykład: