Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Do urządzeń:
Wybierz

Częstotliwość:
Wybierz

Zysk energetyczny:
Wybierz

Typ propagacji fali:
Wybierz

Typ złącza:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Anteny Extralink

W większości domów korzystanie z Internetu jest jedną z codziennych czynności. Warto zadbać o to, aby zasięg sieci był w domu jak najlepszy i każde urządzenie było w stanie z niego skorzystać, niezależnie od pomieszczenia w jakim się znajduje. Anteny Extralink zapewniają odpowiednią moc sygnału i jego stabilność. Dzięki nim, zasięg Internetu może zwiększyć się w znaczący sposób. Jeżeli zainteresowani są Państwo poprawieniem jakości sygnału Internetowego w swoim domu lub w biurze, nasza oferta z pewnością skierowana jest właśnie do Państwa. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszym asortymentem bardzo nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań dla Internet.

Cena z VAT: 348,00 PLN

Cena z VAT: 199,11 PLN

Stabilność sygnału internetowego i jego moc – Extralink antena dla najbardziej wymagających klientów

Ta niewielkich rozmiarów antena Extralink - EXSEC16-60 o nowoczesnej formie i ciekawym designie to połączenie nowoczesnych technologii i zmysłu estetyki. Oferowany przez nas produkt tej renomowanej marki to sprzęt najwyższej klasy, który spełni oczekiwania różnego rodzaju użytkowników. Sprzęt działa na częstotliwości 5 GHz. Zasięg Internetu dzięki najlepszym antenom tej marki jest rewelacyjny i dlatego często Extralink anteny wykorzystywane są one również w firmach i biurach. Idealnie sprawdzą się także w warunkach domowych.

Produkt jest bardzo przystępny w instalacji i w zestawie zawiera wszystkie niezbędne części. Każdy użytkownik z pewnością poradzi sobie z nim bez najmniejszego problemu. Jest wykonany z trwałych materiałów, które są odporne na działanie wielu czynników.

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów marki Extralink:

- maszty i uchwyty montażowe
- akcesoria LAN