Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Typ:
Wybierz

Napięcie wyjściowe:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Akumulatory, baterie, powerbanki Extralink

W 2018 roku ilość urządzeń elektronicznych zasilanych z akumulatora lub baterii będzie rekordowa wysoka i w ostatnim czasie coraz modniejsze staje się kupowanie nie tylko samych multimedialnych gadżetów, ale także dodatkowych źródeł zasilania do nich. Chociaż bowiem producenci przygotowują coraz potężniejsze i mocniejsze akumulatory do swoich urządzeń, użytkownicy coraz szybciej je rozładowują, używają ich coraz intensywniej, a także nie mając wiedzy co do prawidłowej konserwacji i użytkowania, jakimi powinny być wszystkie akumulatory, baterie, powerbanki Extralink regularnie poddawane.

Jak sprawić, aby akumulator, bateria, powerbank Extralink służył nam jak najdłużej

Pierwszym i najważniejszym parametrem, na który patrzą wszyscy świadomi klienci kupujący lub porównujący Extralink akumulatory, baterie, powerbanki, to oczywiście ich pojemność liczona w miliamperogodzinach (mAh). Jednak przy nieprawidłowym użytkowaniu, nawet najlepsze Extralink akumulator, bateria, powerbank mogą bardzo szybko stracić na swojej jakości i w efekcie urządzenie nimi zasilane, będzie służyło użytkownikowi maksymalnie przez kilka godzin, zanim się całkowicie nie wyładuje.

Najczęstszym grzechem użytkowników jest zbyt intensywne używanie sprzętu bez podłączenia do zasilania, korzystanie z urządzeń w bardzo niskich temperaturach, a także nie ładowanie akumulatora do końca i odłączanie ładowanego sprzętu przed pełnym naładowaniem baterii. Jeśli będą przestrzegali Państwo tych zasad przy używaniu innowacyjnych i dużych baterii Extralink, takich jak Extralink Akumulator 12V 7,2AH, z pewnością będą się mogli Państwo długo cieszyć niezawodną pracą akumulatora.

Pozostałe godne polecenia produkty marki Extralink w naszej ofercie to chociażby:

- splittery światłowodowe
- patchpanele światłowodowe